W związku z niskimi temperaturami, w dniu jutrzejszym (09.01.2017 - poniedziałek) - zajęcia lekcyjne zostały odwołane!

Do dnia 30 marca trwają zapisu dzieci do oddziału przedszkolnego (rocznik 2011) oraz do pierwszej klasy szkoły podstawowej (rocznik 2010). Serdecznie zapraszamy do zapisów - zgłoszenia dostępne w zakładce Dla rodziców - rekrutacja oraz w sekretariacie szkoły od pon. - pt. w godzinach od 8:00 do 16:00.

Jesteś tutaj: Lodowisko

Lodowisko

W dniach od 10 - 31 marca 2017 roku ślizgawka nieczynna. Serdecznie zapraszamy na curling!

Zapraszamy do korzystania z letniej hali sportowej na lodowisku

Lodowisko w Czarnym Dunajcu to obiekt, którego celem jest popularyzacja sportu wśród dzieci i młodzieży z gminy Czarny Dunajec i okolic. Od miesiąca możemy się już o tym przekonywać obserwując ile osób korzysta z tej popularnej na Podhalu ślizgawki.

Lodowisko działające przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Czarnym Dunajcu cieszy się wielką popularnością. W dniach 20 - 31 grudnia, pierwszych dniach działalności, ślizgawkę odwiedziły tłumy dzieci, młodzieży i dorosłych.