Aktualności

Dzień Kultury Fizycznej (22 czerwca) świętowaliśmy w naszej szkole w formie rozgrywek na hali wielofunkcyjnej, w którą na okres letni zamienia się lodowisko przy ZSPiG.

W dniu 12 czerwca, kolejny już raz, w ZSPiG odbył się Festyn Rodzinny.

Pogoda dopisała i wszyscy, którzy zdecydowali się odwiedzić w tym dniu naszą szkołę mieli okazję skorzystania z szerokiej oferty wydarzeń, które zostały przygotowane przez Dyrekcję, grono pedagogiczne, uczniów oraz zaproszonych gości.

16 czerwca 2016 roku klasa 2 c wyjechała na wycieczkę do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Ponieważ mieszkańcy wsi czarny Dunajec mają bezpłatny wstęp do Doliny Chochołowskiej, więc wybór jest prosty…

10 czerwca 2016 roku o godzinie 10.00 cała społeczność naszej szkoły, czyli uczniowie, nauczyciele i obsługa zebrała się na sali gimnastycznej, każdy ze swoją najciekawszą książką.

2 czerwca 2016 roku dla uczniów klas pierwszych naszego gimnazjum odbyła się wycieczka do Krakowa.

W niedzielę 12 czerwca, w ramach Festynu rodzinnego wyruszyliśmy z parkingu przed lodowiskiem na rajd rowerowy.

W dniu 6 czerwca 2016 roku klasa 2B i kilka osób z klasy 2A pod opieką p. Moniki Czapli oraz p. Teresy Domin,z przewodnikiem p. Szymonem Ziębą wybrała się w polskie Tatry.

Niezwykłą lekcję astronomii dostali uczniowie z Czarnego Dunajca i okolic, którzy przybyli 7 czerwca o 21.30 na parking obok czarnodunajeckiego lodowiska.

We czwartek (02.06) męska reprezentacja naszej szkoły walczyła w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych, który został rozegrany na stadionie w Czarnym Dunajcu.

Chłopcy najpierw wygrali swoje mecze grupowe ( z Podszklem, Chochołowem i Cichem 2) nie tracąc ani jednej bramki, by następnie również do zera pokonać w półfinale zespół z Piekielnika.

Dnia 25 maja 2016 roku klasy 1-3 gimnazjum zgromadziły się na niebieskiej sali gimnastycznej w celu upamiętniania bohaterów i wspomnienia Konfederacji Tatrzańskiej.

Konkurs odbył się 28 kwietnia 2016r. w czwartek w godzinach 9.00-12.00. W konkursie wzięły udział drużyny 4 osobowe z gimnazjów w Gminie Czarny Dunajec.

Od września 2013 roku nasza szkoła aktywnie uczestniczy w akcji „ZBIERAMY NAKRĘTKI” na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie, dzieci chore na raka i inne ciężkie i nieuleczalne schorzenia.

Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia!

W dniu 12 maja bieżącego roku po raz kolejny przeprowadzono w Gimnazjum w ZSPi G w Czarnym Dunajcu Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Albus”, którego organizatorem jest Centrum Edukacji Szkolnej.

Dnia 5 maja bieżącego roku do naszej szkoły przyjechali policjanci. Na szóstej lekcji wszyscy gimnazjaliści udali się na niebieską salę.

W piątek, 6 maja odbył się drugi etap zawodów piłkarskich 'Coca-cola'. W składzie Patrycja Stanek, Kamila Bafia, Monika Łacek, Magdalena Gacek, Karolina Jakubczak i Monika Gruszka zajęłyśmy 3 miejsce. Opiekunem drużyny jest p. W. Antolak.

Przygotowała; Kamila Bafia

następne >>
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a