Archiwum 2014/2015

Od września 2013 roku nasza szkoła aktywnie uczestniczy w akcji „ZBIERAMY NAKRĘTKI” na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie, dzieci chore na raka i inne ciężkie i nieuleczalne schorzenia.

Podróż dookoła świata przez 5 kontynentów - Europę, Afrykę, Azję, Amerykę i Australię to temat festynu szkolnego, który odbył się na terenie szkół w Czarnym Dunajcu.

Miesięczne konkursy biblioteczne pt. „Miesięczne spotkania z lekturą” odbywały się w każdym miesiącu roku szkolnego począwszy od września 2014 roku aż do maja 2015.

Dnia 28.05.2015r. o godzinie 10:00 na stadionie w Rabie Wyżnej odbyły się zawody lekkoatletyczne (stopień powiatowy), w których wzięli udział reprezentanci naszego gimnazjum. Zarówno najstarsi uczniowie z klas trzecich, jak i młodsi z drugich i pierwszych. Celem zawodów była międzyszkolna rywalizacja i przede wszystkim mile spędzony czas.

W poniedziałek, 01.06.2015r, z okazji Dnia Dziecka uczniowie z klas IV-VI rywalizowali na boisku „Orlik” w zawodach       Mini Strong (Wo)Man. Nasze zaproszenie przyjął pan Robert Nemś, który wraz ze swoją asystentką, panią Bernadettą Styrczulą przygotował i przeprowadził ciekawe konkurencje. http://szkoladunajec.pl/home,198,strongman.html

W dniu 30 maja 2015r po raz kolejny zaprosiliśmy wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek do spędzenia sobotniego przedpołudnia na rowerach. Pogoda nam dopisała i podobnie było z frekwencją.

Jak co  roku w naszej szkole odbył się dzień dziecka. Z tej okazji był dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Wylot: 1500 Czarny Dunajec

Miejsce podróży: Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Czarnym Dunajcu

Cześć! Hello! Hi! Ni hao! Jambo di sambo!

15 maja tego roku odbyła się wycieczka do Doliny Białego. Na tę wycieczkę wyruszyła IVb wraz z panem Markiem Skupniem i panią Ulą Sadowską-Bujak.

Dnia 22 maja mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole dwóch raperów: Bęsia i Dj Yonasa. Przybyli do nas z projektem pt. ”Nie marnuj swojego życia”.

Dnia 12 kwietnia w naszej szkole odbył się ogólnopolski konkurs geograficzny „Albus”.

Dziewiątego kwietnia br. Pod opieką pana Marka Skupnia i pni Haliny Mitoraj pojechaliśmy z kółkiem historycznym do Krakowa, gdzie zwiedziliśmy Zamek Królewski na Wawelu oraz Muzeum Armii Krajowej.

W poniedziałek i wtorek (11- 12 maja) klasy trzecie miały możliwość udziału w projekcie „Archipelag Skarbów”, który odbywał się na GOK-u. Oprócz naszej szkoły były tam także szkoły z Cichego, Ratułowa, Pieniążkowic i Piekielnika.

Dzisiaj odbyło się rozstrzygnięcie i rozdanie nagród dla uczniów klas II-III uczestniczących w tym konkursie. 

Zapraszamy wszystkich chętnych na wycieczkę rowerową w dniu 30 maja (sobota) 2015r

Spotykamy się na boisku asfaltowym za szkołą o godz.900

W dniu 15 maja 2015 roku w naszej szkole odbył się konkurs tańca zatytułowany „Cztery pory roku”.

następne >>
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a