Zajęcia pozalekcyjne - Szkoła podstawowa

Szkoła podstawowa

Zespoły wyrównawcze, koła zainteresowań

w roku szkolnym 2015 / 2016

(godziny z art.42 ust.2 pkt 2 Karty Nauczyciela)

nazwa

dzień/godzina

nr sali

ilość dzieci

nauczyciel

Zajęcia wyrównawcze

Kl. 1a

Poniedziałek l.5

11.40 – 12.25

101

5

mgr Małgorzata Zielińska

zajęcia rozwijające zainteresowania kl. 1a

Czwartek l.6

12.30-13.15

101

8

mgr Małgorzata Zielińska

Zajęcia wyrównawcze

Kl1b

Środa l.5

11.40-12.25

027

9

mgr Beata

Piekarczyk - Gal

zajęcia rozwijające zainteresowaniakl.1b

Wtorek l.6

12.30-13.15

027

12

mgr Beata

Piekarczyk - Gal

Zajęcia wyrównawcze

Kl. 1c

Poniedziałek l.6

12.30-13.15

014

8

mgr Grażyna Obrochta

zajęcia rozwijające zainteresowania kl. 1c

Środa l.5

11.40 – 12.25

014

8

mgr Grażyna Obrochta

zajęcia wyrównawcze

kl. 2b

Poniedziałek l.6

12.30-13.15

028

5

mgr Alina Lach

zajęcia rozwijające zainteresowania kl. 2b

Czwartek l.6

12.30-13.15

028

8

mgr Alina Lach

zajęcia wyrównawcze

kl. 2a

Poniedziałek l.5

11.40 – 12.25

102

5

mgr Maria Zawadzka

zajęcia rozwijające zainteresowania kl. 2a

Czwartek l.6

12.30-13.15

102

8

mgr Maria Zawadzka

zajęcia wyrównawcze

kl.3a

Poniedziałek l.5

11.40 – 12.25

013

5

mgr Franciszka Sirzisko

zajęcia rozwijające zainteresowania kl.3a

Środa l.6

12.30-13.15

013

5

mgr Franciszka Sirzisko

zajęcia wyrównawcze

kl. 3b

Środa l.5

11.40 – 12.25

012

 

mgr Maria Michalik

zajęcia rozwijające zainteresowania kl.3b

Poniedziałek l.5

11.40 – 12.25

012

 

mgr Maria Michalik

Zajęcia wyrównawcze kl.2c

Wtorek 5 l.

11.30 – 13.00

106

 

mgr Ewa Bielak

Kółko matematyczne

dla zdolnych kl.4- 6

Wtorek l.7

13.20-14.05

111

 

mgr Gabriela Kojs

Zajęcia wyrównawcze

 

z matematyki kl.4

kl.5

czwartek l.7

13.20-14.05

I, III czwartek msc.

II, IV czwartek msc.

111

 

mgr Gabriela Kojs

Zajęcia wyrównawcze

z j. polskiego Kl. 4a,b,c

Środa l.6

12.30-13.15

114

10

mgr Urszula Kubik

Zajęcia z j. polskiego

wyrównawcze/

dla zdolnych 5a

Piątek l.6

12.30-13.15

114

10

mgr Urszula Kubik

Zajęcia przygotowujące do spr. kl.6a,b

Piątek l. 7

13.20-14.05

110

20

mgr Agata Hołyst

Zajęcia wyrównawcze klasa kl. 5b

Czwartek l.7 13.20 – 14.05

110

6

mgr A.Hołyst

Zajęcia wyrównawcze

j. angielski kl.4-6

Poniedziałek l.7

13.20-14.05

112

 

mgr Gabriela Bałek

Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu kl.6

Wtorek l. 7

13.20-14.05

112

 

mgr Gabriela Bałek

 

Kółko przyrodnicze

Kl.5

Środa l.7

13.20-14.05

107

12

mgr Teresa Rozmus

Kółko przyrodnicze

Kl. 6

Poniedziałek l.7

13.20-14.05

107

10

mgr Teresa Rozmus

Kółko historyczne

Kl.4

Piątek l.6

12.30-13.15

115

7

mgr Marek Skupień

Kółko historyczne

Kl. 5-6

Piątek l. 7

13.20-14.05

115

7

mgr Marek Skupień

SKS kl.4 -6

Środa l.7,8

13.20-14.55

Hala

15

mgr Dorota Piegat-Porschke

SKS kl. 4-6

Środa l.7,8

13.20-14.55

Hala

15

mgr Maciej Rapacz

kółko muzyczne kl. 4-6

Czwartek l.7,8

13.20-14.55

Pracownia

plastyczno- muzyczna

 

mgr Urszula Bukowska

kółko plastyczne kl.4-6

 

mgr Urszula Bukowska

Zajęcia sportowe dla ministrantów

Środa

15.00-16.00

hala

15

ks. Janusz Skorupa

Zajęcia logopedyczne

Środa

14.30-15.30

Piątek

13.30-14.30

113

 

mgr Zofia Polaczek Pondel

Zajęcia świetlicowe

Czwartek   l.6

12.30-13.15

świetlica

 

mgr K.Chandze

Kółko biblijne

Poniedziałek l.7

13.20-14.05

115

7

mgr F.Nocoń

Piątek

13.20-14.05

115

7

mgr F.Nocoń

Biblia i taniec kl.4

Czwartek l.7

13.20 – 14.05

115

10

s.Małgorzata

Mistrz kodowania

Zajęcia komputerowe

60 minut

 

 

A.Gruszka

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a