W związku z niskimi temperaturami, w dniu jutrzejszym (09.01.2017 - poniedziałek) - zajęcia lekcyjne zostały odwołane!

Do dnia 30 marca trwają zapisu dzieci do oddziału przedszkolnego (rocznik 2011) oraz do pierwszej klasy szkoły podstawowej (rocznik 2010). Serdecznie zapraszamy do zapisów - zgłoszenia dostępne w zakładce Dla rodziców - rekrutacja oraz w sekretariacie szkoły od pon. - pt. w godzinach od 8:00 do 16:00.

Jesteś tutaj: Baza noclegowa

Baza noclegowa

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Czarnym Dunajcu zaprasza do wypoczynku w górach.

Dysponujemy 60-cioma miejscami noclegowymi w nowoczesnej bazie noclegowej. Posiadamy pokoje 2,3 i 4-osobowe, każdy wyposażony w łazienkę z prysznicem i toaletą.  Na piętrze do dyspozycji gości znajduje się mała sala telewizyjna oraz mini aneks kuchenny- wyposażony w kuchenkę mikrofalową oraz lodówkę.

Grupy przebywające w naszej bazie noclegowej mogą korzystać z boisk Orlika –piłkarskiego (ze sztuczną murawą )oraz pełnowymiarowych do gry w siatkówkę i koszykówkę.

W okresie zimowym przy bazie noclegowej działa lodowisko, na którym można korzystać ze ślizgawek ogólnodostępnych jak również można wynająć całą taflę. W okresie letnim przekształca się w letnią halę sportową (wym. 40mX20m  podłoga z twardego sztucznego tworzywa) na której można grać w badmintona, tenis stołowy, unihokeja czy pojeździć na rolkach.

Przy szkole również znajduje się hala sportowa (wym. 30mX18m - parkiet) z możliwością wynajęcia pod grę w siatkówkę, koszykówkę, piłkę halową czy inne zajęcia sportowe. Na dole hali sportowej znajduje się mała siłownia.

Dla gości, którzy chcą skorzystać z uroków ścieżki rowerowej przy szkole znajduje się wypożyczalnia rowerów.

Miejscowość Czarny Dunajec znajduje się w atrakcyjnym centrum Podhala, dzięki czemu z naszej bazy noclegowej ukazuje się gościom piękna panorama Tatr. Nasza szkoła to świetne miejsce wypadowe. Z miejscowości Czarny Dunajec jest blisko na Babią Górę, w Tatry, jak również w Pieniny.

Atrakcją okolicy jest bez wątpienia żywy skansen w Chochołowie, gdzie do dzisiaj kultywowana jest architektura góralska. Przy okazji można odwiedzić również największe w Polsce baseny termalne.

Baseny termalne znajdują się również ok 30 min od Czarnego Dunajca w Białce, Szaflarach czy po słowackiej stronie granicy w Oravicach czy Liptovskym Mikulasu.

Warto zobaczenia jest także Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej.

W niedalekiej odległości znajduje się dużo wyciągów narciarskich: Witów Ski, wyciąg w Cichem, wyciągi w Nowym Targu czy Białce i Bukowinie Tatrzańskiej, jak i w Zakopanem.

Serdecznie zapraszamy grupy zorganizowane!

ul. Jana Pawła II 144
34-470 Czarny Dunajec