Jesteś tutaj: Szkoła

W tym roku szkolnym odbył się pierwszy kiermasz Taniej Książki z wydawnictwa i hurtowni książek z Tuliszkowa

W tym roku szkolnym bibliotekarz zaprasza chętnych uczniów klas 4-8 wszystkich szkół z naszej gminy do udziału w XI Międzyszkolnym Konkursie dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych pt. "Przygody niwzwykłych chłopców"

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych zaproszenie do zabawy „Październik Miesiącem Bibliotek Szkolnych”

Portal edukacyjny dyktanda.pl  serdecznie zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w specjalnym dyktandzie z okazji Święta Edukacji Narodowej!

Podsumowanie akcji charytatywnej KREDKOBRANIE

W środę 15 września obchodzimy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki.

Do końca września trwa ogólnopolska akcja charytatywna - Kredkobranie.

W dniu 17 września 2021 roku w naszej szkole odbyły się gminne urochystości z okazji Dnia Sybiraka

Bezpłatny kreator zdjęć do m-LEGITYMACJI

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Nowym Targu ogłasza konkurs pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy"

W dniach 9-11 czerwca 2021r uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Zofii Kierkowskiej i p. Moniki Czapli wzięli udział w wycieczce do Poznania.

Półkolonie - informacja dla rodziców

Szczepienia uczniów w wieku 12 - 18 lat przeciwko COVID 19

Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Załucznem organizowała dla uczniów szkół z Gminy Czarny Dunajec konkurs plastyczny Malowana poezja – praca plastyczna inspirowana wierszem Leopolda Staffa ,,Wysokie drzewa”

W Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 SPSK im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem odbył się konkurs plastyczny ,,Święci Polscy Dumą Narodu”