LODOWISKO!

W dniu  08.03.19 r. – piątek

– odwołana druga ślizgawka ogólnodostępna z godziny 18:30

W dniu 09.03.19 r. – sobota

-  na godzinę 13:00 zapraszamy na mecz hokeja, którego organizatorem jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji  IPA  Region Nowy Targ

- informujemy, że przesunięta zostanie trzecia ślizgawka na godzinę 19:30

Jesteś tutaj: Szkoła

Dzień 13 października na pewno na długo zapadnie w pamięci wszystkich, którzy wzięli udział  w uroczystej Akademii z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole. Na uroczystość przybyła dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie.

W dniu 3 października bieżącego roku na stadionie miejskim w Nowym Targu odbyły się Powiatowe Zawody w Lekkiej Atletyce.

W dniu 25 września br. na hali sportowej odbyły się Gminne Zawody w Pilce Halowej Dziewcząt.

W dniu 28.10.2017 r. naszą szkołę odwiedzili zagraniczni studenci przebywający w Polsce w ramach programu Erasmus+.

W dniu 29 września  na pierwszych dwóch lekcjach uczniowie naszej szkoły wybierali swoich przedstawicieli oraz opiekunów.

2 października na hali sportowej w naszej szkole został rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej o mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec.

W dniu 27 września 2017r., na lotnisku w Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w drużynowych biegach przełajowych.

W 14 września bieżącego roku uczniowie naszej szkoły obejrzeli przedstawienie pt. Ortografia polska”.

W ciekawy i zrozumiały sposób aktorzy; Wojciech Habela i Jacek Lecznar z Agencji Artystycznej z Krakowa przedstawili zawiłości polskiej ortografii.

Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

autor-nieznany

W dniu czwartego września w naszej szkole odbyło się oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Najpierw wszyscy uczniowie, nauczyciele i rodzice spotkali się na uroczystej mszy św. w kościele parafialnym p.w. Trójcy Przenajświętszej w Czarnym Dunajcu.

UWAGA! Rodzice zakupują TYLKO I WYŁĄCZNIE podręczniki i ćwiczenia - jeśli takie są wymagane do zajęć z religii (dotyczy uczniów szkoły podstawowej i gmnazjum)