Jesteś tutaj: Szkoła

Dnia 25-26.10.2017r. uczniowie klasy 5a i 5b wraz z wychowawcami, a także niezawodnymi rodzicami udali się na dwudniową wycieczkę do Torunia.

W dniu 28 listopada 2017r uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w atrakcyjnych zajęciach z astronomii. Na „niebieskiej” sali gimnastycznej zostało bowiem rozłożone Cyfrowe Planetarium Multimedialne.

Dnia 24 listopada uczniowie klasy 7 b pod opieką pani Agaty Rokickiej przedstawili inscenizację teatralną lektury ,,Dziady cz.2.'' A. Mickiewicza.

Dnia 23 listopada uczniowie z klasy 4a, 5a i b pod opieką pani Agaty Rokickiej zaprosili swoich młodszych kolegów, koleżanki z klas 0-3 do ,,Wierszolandii''.

Ty także możesz pomóc!

Przychodząc w weekend (1-3 grudnia) na lodowisko na ślizgawkę możesz wspomóc rodzinę, dla której przygotowujemy Szlachetną paczkę. Część dochodu ze sprzedaży biletów w tych dniach zostanie przeznaczona na zakup opału dla potrzebującej rodziny.

Serdecznie zapraszamy!

W dniach 30 i 31 października bieżącego roku uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum pod opieką swoich wychowawców i nauczycieli wzięli udział w programie profilaktycznym „Archipelag skarbów”.

Uczennice klasy 4b aktywnie uczestniczą w życiu klasy i szkoły. Zuzia Pogwizd i Karolinka Waksmundzka zorganizowały i przeprowadziły klasowy konkurs plastyczny o jesieni – nagrodzone prace należały do Ewelinki Burdyn, Ani Gal oraz Klaudii Bolek.

WZOREM LAT UBIEGŁYCH CHCEMY WŁĄCZYĆ SIĘ DO OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI POMOCY POTRZEBUJĄCYM

„SZLACHETNA PACZKA”.

GODZINY OTWARCIA LODOWISKA –

SEZON 2017/2018

ŚLIZGAWKA OGÓLNODOSTĘPNA

W dniu 18 października bieżącego roku klasa 2 c gimnazjum pod opieką wychowawczyni p. Moniki Czapli udała się na wycieczkę klasową na cmentarz żydowski w Czarnym Dunajcu.

Od poniedziałku 20 listopada zapraszamy na ślizgawkę! Harmonogram oraz cennik pozostaje bez zmian, aby się z nim zapoznać, zapraszamy do zakładki LODOWISKO.

Klasa 4b z wychowawczynią i częścią rodziców udała się w godzinach popołudniowych 16.10.2017 r.na ognisko do szałasu przy moście w Podczerwonem.

następne >>
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a