Jesteś tutaj: Szkoła

W dniu 18 października bieżącego roku klasa 2 c gimnazjum pod opieką wychowawczyni p. Moniki Czapli udała się na wycieczkę klasową na cmentarz żydowski w Czarnym Dunajcu.

Od poniedziałku 20 listopada zapraszamy na ślizgawkę! Harmonogram oraz cennik pozostaje bez zmian, aby się z nim zapoznać, zapraszamy do zakładki LODOWISKO.

Klasa 4b z wychowawczynią i częścią rodziców udała się w godzinach popołudniowych 16.10.2017 r.na ognisko do szałasu przy moście w Podczerwonem.

Od 3 do 24 października 2017 roku bibliotekarz Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu  przeprowadził jak co roku akcję pod nazwą „Cegiełka na ulubioną lekturę”.

Cegiełki miały wartość 1 zł oraz opatrzone zostały kolejnymi numerami.

Dzień 13 października na pewno na długo zapadnie w pamięci wszystkich, którzy wzięli udział  w uroczystej Akademii z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole. Na uroczystość przybyła dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie.

W dniu 3 października bieżącego roku na stadionie miejskim w Nowym Targu odbyły się Powiatowe Zawody w Lekkiej Atletyce.

W dniu 25 września br. na hali sportowej odbyły się Gminne Zawody w Pilce Halowej Dziewcząt. 

W dniu 28.10.2017 r. naszą szkołę odwiedzili zagraniczni studenci przebywający w Polsce w ramach programu Erasmus+.

W dniu 29 września  na pierwszych dwóch lekcjach uczniowie naszej szkoły wybierali swoich przedstawicieli oraz opiekunów.

2 października na hali sportowej w naszej szkole został rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej o mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec.

W dniu 27 września 2017r., na lotnisku w Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w drużynowych biegach przełajowych.

W 14 września bieżącego roku uczniowie naszej szkoły obejrzeli przedstawienie pt. Ortografia polska”.

W ciekawy i zrozumiały sposób aktorzy; Wojciech Habela i Jacek Lecznar z Agencji Artystycznej z Krakowa przedstawili zawiłości polskiej ortografii.

następne >>
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a