Jesteś tutaj: Szkoła

Święto pieczonego ziemniaka

Klasa 0 ze Szkoły Podstawowej z Czarnego Dunajca integrowała się z zaprzyjaźnionymi oddziałami z Przedszkola Samorządowego oraz z oddziałem przedszkolnym z Podczerwonego w czasie „Jesiennych zabaw” przy ognisku w ogrodzie przedszkolnym.

Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski skierował do szkół, przygotowany wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym, materiał informacyjny dla uczniów, rodziców, dyrektorów i nauczycieli, w którym przestrzega przed potencjalnymi zagrożeniami związanymi z elektronicznymi papierosami.

30 września odbyły się w Nowym Targu mistrzostwa ośrodka w halowej piłce nożnej chłopców z rocznika 2005-2006. W turnieju wzięło udział 7 zespołów, podzielonych na dwie grupy.

Z powodu zbyt małej liczby chętnych szkół nie odbył się gminny turniej halowej piłki nożnej dziewcząt z klas 7,8. Nasze dziewczęta zgłosiliśmy zatem od razu do zawodów ośrodka Nowy Targ w dniu 26 września.

Klasa 0 ze Szkoły Podstawowej z Czarnego Dunajca wraz z zaprzyjaźnionymi oddziałami: „Biedronki” i „Jagódki” z Przedszkola Samorządowego zorganizowały wspólną , integracyjną wycieczkę do Zakopanego.

Piątek 13-ego (września) okazał się szczęśliwym dniem dla naszej reprezentacji klas 8 i 7 grającej w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców.  W fazie grupowej graliśmy z Pieniążkowicami (4:1), Podczerwonem (8:0) i St.Bystrem (7:1).

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a