Jesteś tutaj: Szkoła

W tym roku – podobnie jak w latach poprzednich, nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza 2017”.

Dnia 28 i 30 listopada Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował dyskoteki Andrzejkowe dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

„MIKOŁAJ W SZKOLE”

Zima w pełni, a jej piękna biała aura udziela się wszystkim. Każdy powoli zaczyna odczuwać magiczny klimat świąt i dreszczyk emocji związany z wizytą Mikołaja.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w konkursie Nauczyciel na medal w edycji na rok 2017 w kategorii klas I-III pierwsze miejsce w powiecie nowotarskim zajęła pani Urszula Bukowska, długoletnia nauczycielka młodszych klas, a także muzyki i plastyki w naszej szkole.

18 grudnia 2017 r. w naszej szkole miało miejsce niebywałe zdarzenie – uczniowie klasy 4b z wychowawczynią mimo zimowej aury i późnej pory zgromadzili się w dość licznym gronie na niebieskiej Sali aby razem spędzić czas na grach planszowych.

W dniu 16 listopada obchodziliśmy Dzień Europejski połączony z Dniem Języków Obcych. Tematem przewodnim było hasło „W europejskim świecie bajek”. W związku z tym zaplanowaliśmy różne zadania, które realizowaliśmy od początku roku szkolnego. Termin był krótki, a przedsięwzięć kilka do przygotowania.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI SZKOŁY PODSTAWOWEJ W CZARNYM DUNAJCU OGŁASZA KONKURS RODZINNY „ANIOŁ PEŁEN MIŁOŚCI”

Bardzo bardzo serdecznie chcemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się do akcji i wsparli potrzebującą rodzinę.

Z przyniesionych produktów zrobiliśmy 19 świątecznych paczek, a zebrane pieniądze pozwoliły nam zakupić 3 tony węgla.

Dziękujemy też nauczycielom i uczniom, którzy pomagali przy pakowaniu i dekorowaniu paczek.

Kolejny raz pokazaliście i udowodniliście, że wspólnie możemy zdziałać bardzo dużo.

Jesteście wspaniali!

HARMONOGRAM OTWARCIA LODOWISKA

w okresie od 26.12.2017 r. do 01.01.2018 r.

Dnia 8 listopada klasy trzecie gimnazjum wybrały się na wycieczkę do Oświęcimia. Po drodze do Oświęcimia młodzież zwiedziła także Zamek w Pszczynie.

Wszyscy uwielbiamy kino i klimat jaki towarzyszy oglądaniu w nim filmów. Duży ekran, wielka ciemna sala, popcorn i grupa znajomych, z którymi lubimy spędzać czas wolny.

18 listopada Szkolna Rada Uczniowska ogłosiła dniem ‘Black and White’. W związku z tym wszyscy uczniowie, którzy ubrali się do szkoły w tych kolorach zwolnieni byli z odpowiedzi ustnych a nasze trójki klasowe przeprowadziły w swoich klasach mini sondę dotyczącą tych dwóch kolorów.

następne >>