Jesteś tutaj: Szkoła

W dniu 3 czerwca 2019 r. w ramach wolontariatu naszej szkoły wspólnie z przedstawicielami SU oraz piątką uczniów z klasy 5a odwiedziliśmy Dom Dziecka w im. Bł Karoliny Kózkówny w Spytkowicach.

Przez cały marzec oraz połowę maja Samorząd Uczniowski organizował środy czytelnicze.

W ramach akcji „Podziel się jedzeniem, które dla innych jest tylko marzeniem, w dniach od 27 – 31 maja 2019 roku Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę jedzenia dla dzieci z Domu Dziecka im. Bł. Karoliny Kózkówny w Spytkowicach.

W dniu 4 kwietnia 2019 roku grupa teatralna „Rududu” po raz kolejny  wzięła udział w Gminnych Prezentacjach Form Teatralnych Zespołów Szkolnych i Pozaszkolnych „Bajkluś ”.

Szanowni Państwo,

do dnia 30 maja można składać (do GZO) wnioski o przyznanie wsparcia rzeczowego za rok szkolny 2018/2019 za szczególne osiągnięcia sportowe, artystyczne i naukowe.
  Wymagane są kserokopie zaświadczeń potwierdzających szczególne osiągnięcia ucznia, wynikające z uczestnictwa w olimpiadach, konkursach przedmiotowych, turniejach, zawodach sportowych lub konkursach artystycznych na szczeblu wojewódzkim lub krajowym, promujących Gminę Czarny Dunajec.

Pliki do pobrania:

W związku z zaistniałą sytuacją pragniemy podzielić się z rodzicami naszych uczniów, mieszkańcami i władzami gminy naszymi przemyśleniami.

W związku z ogólnopolską akcją protestacyjną pracowników oświaty pragniemy poinformować, że szkoła zapewnia uczniom zajęcia opiekuńcze w godzinach  od 8.00 do 13.00.
Jednocześnie przypominamy, że w dniach 10, 11, 12 kwietnia 2019 roku tj. środa, czwartek, piątek będą odbywać się egzaminy gimnazjalne, zaś w dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku tj. poniedziałek, wtorek, środa egzamin ósmoklasisty.
Zgodnie z rozporządzeniem MEN z 11 sierpnia 2017r. w sprawie organizacji roku szkolnego, dni 12 kwietnia 2019 (piątek) oraz 17 kwietnia 2019 (środa) są w naszej szkole dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W tych dniach odbędą się egzaminy z języków obcych.
Wiosenna przerwa świąteczna będzie trwała od 18 do 23 kwietnia 2019.

W dniu 2.04.2019 roku na hali sportowej w Cichem odbył się Turniej Piłki Nożnej o  Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec dla Szkół  Podstawowych – Igrzyska Dzieci w kategorii Dziewcząt.  Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn.

W dniu 28.03.2019 na hali sportowej w Cichem odbył się Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec dla Szkół Podstawowych – Igrzyska Dzieci w kategorii Chłopców.

Uczniowie naszej świetlicy w dniach 25 – 29 marca br. wzięli udział w konkursie pt. „Kreatywni na 101” zorganizowanym przez Disney Polska oraz Stowarzyszenie Nauczycieli Edukacji Początkowej.

następne >>