W związku z niskimi temperaturami, w dniu jutrzejszym (09.01.2017 - poniedziałek) - zajęcia lekcyjne zostały odwołane!

Jesteś tutaj: Szkoła

Wzorem poprzednich lat uczniowie naszej szkoły wzięli udział w nauce jazdy na nartach zjazdowych w ramach programu „Jeżdżę z głową”.

Dnia 25 stycznia 2017 roku wszystkie pierwsze klasy gimnazjalne wybrały się, pod opieką nauczycieli, na przedstawienie pt. "Mały Książę".

W tym roku szkolnym Koncert  Noworoczny był zorganizowany w niedzielę, 15 stycznia 2017 r.

W czwartek 26 stycznia 2017 roku w naszej szkole uczniowie klasy 0 wraz z wychowawcą panią Beatą Piekarczyk-Gal świętowali dzień Babci i Dziadka.

Czy wiesz, jak Cię widzą inni na melanżu…? – pyta nastolatków Główny Inspektorat Sanitarny

Dnia 23 stycznia 2017r. na Hali Sportowej w Załucznem odbył się Halowy Turniej Piłki Siatkowej o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec dla Szkół Gimnazjalnych w kategorii DZIEWCZĄT.

Dnia 4 stycznia 2017r. w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Piekielniku odbył się turniej piłki siatkowej szkół gimnazjalnych.

W niedzielę 15.01.2017 r., ze względu na organizowany przez szkołę Koncert Noworoczny, nastąpi zmiana harmonogramu pracy lodowiska.

W dniach 9-10 listopada 2016 r. gimnazjaliści z klas trzecich uczestniczyli w projekcie Archipelag Skarbów.

następne >>