Jesteś tutaj: Szkoła

Dnia 23 listopada uczniowie z klasy 4a, 5a i b pod opieką pani Agaty Rokickiej zaprosili swoich młodszych kolegów, koleżanki z klas 0-3 do ,,Wierszolandii''.

Ty także możesz pomóc!

Przychodząc w weekend (1-3 grudnia) na lodowisko na ślizgawkę możesz wspomóc rodzinę, dla której przygotowujemy Szlachetną paczkę. Część dochodu ze sprzedaży biletów w tych dniach zostanie przeznaczona na zakup opału dla potrzebującej rodziny.

Serdecznie zapraszamy!

W dniach 30 i 31 października bieżącego roku uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum pod opieką swoich wychowawców i nauczycieli wzięli udział w programie profilaktycznym „Archipelag skarbów”.

Uczennice klasy 4b aktywnie uczestniczą w życiu klasy i szkoły. Zuzia Pogwizd i Karolinka Waksmundzka zorganizowały i przeprowadziły klasowy konkurs plastyczny o jesieni – nagrodzone prace należały do Ewelinki Burdyn, Ani Gal oraz Klaudii Bolek.

WZOREM LAT UBIEGŁYCH CHCEMY WŁĄCZYĆ SIĘ DO OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI POMOCY POTRZEBUJĄCYM

„SZLACHETNA PACZKA”.

GODZINY OTWARCIA LODOWISKA –

SEZON 2017/2018

ŚLIZGAWKA OGÓLNODOSTĘPNA

W dniu 18 października bieżącego roku klasa 2 c gimnazjum pod opieką wychowawczyni p. Moniki Czapli udała się na wycieczkę klasową na cmentarz żydowski w Czarnym Dunajcu.

Od poniedziałku 20 listopada zapraszamy na ślizgawkę! Harmonogram oraz cennik pozostaje bez zmian, aby się z nim zapoznać, zapraszamy do zakładki LODOWISKO.

Klasa 4b z wychowawczynią i częścią rodziców udała się w godzinach popołudniowych 16.10.2017 r.na ognisko do szałasu przy moście w Podczerwonem.

Od 3 do 24 października 2017 roku bibliotekarz Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu  przeprowadził jak co roku akcję pod nazwą „Cegiełka na ulubioną lekturę”.

Cegiełki miały wartość 1 zł oraz opatrzone zostały kolejnymi numerami.

Dzień 13 października na pewno na długo zapadnie w pamięci wszystkich, którzy wzięli udział  w uroczystej Akademii z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole. Na uroczystość przybyła dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie.

W dniu 3 października bieżącego roku na stadionie miejskim w Nowym Targu odbyły się Powiatowe Zawody w Lekkiej Atletyce.

następne >>