Uwaga!

W dniu 25 sierpnia, w auli szkolnej, o godz. 15.30 odbędzie się szkolenie dla nauczycieli z obsługi dziennika elektronicznego.

Jesteś tutaj: Szkoła

Dnia 1.06.2017 r. uczniowie klasy 4 a i b wyjechali na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej na Krzeptówkach oraz Sanktuarium Matki Bożej Ludźmierskiej z okazji rocznicy I Komunii Świętej.

Dnia 24.05.2017. kółko teatralne RUDUDU wzięło udział w XXV Małopolskim Spotkaniu Dziecięcych Grup Teatralnych w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z letniej hali sportowej!

Dzisiaj, czyli 27 kwietnia 2017 r. odbyły się potyczki szkolne w gimnazjum w Czarnym Dunajcu.

W dniu 12 kwietnia bieżącego roku uczniowie klas 1a i 1b pod kierunkiem p. Agaty Klimowskiej zaprezentowali krótki spektakl wielkanocny. Jego tematyka związana była z charakterem świąt wielkanocnych i z wydarzeniami Wielkiego Tygodnia.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy zechcieli pomóc w zbiórce pieniędzy oraz podarować fanty, które były przeznaczone na loterię podczas akcji "Grosz do grosza".
Dzięki Wam udało się nam zebrać tym razem 571,01 zł, które zostały przekazane do fundacji "Być Bardziej", której celem jest walka z niedożywieniem wśród uczniów.

Na zajęciach świetlicowych prowadzone są różne zajęcia, tym razem dzieci bawiły się w architektów i projektowały w pudełkach różne krainy. Jak widać świetliczaki są bardzo kreatywne - proszę zwrócić uwagę na fakt, że nie ma dwóch takich samych pudełek :)

W dniu 27 kwietnia 2017r. (czwartek) w budynku Zespołu Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Czarnym Dunajcu  odbył się po raz XVIII konkurs regionalny w tym roku pod hasłem: „Zabawa, muzyka, taniec, śpiew”.

Dnia 3 kwietnia 2017 roku na lekcji 4 i 5 odbył się Dzień Książki – czytanie z Mikołajkiem, który zorganizowany został przez panią Agatę Rokicką wraz z uczniami klasy 4a, 4b oraz 6b.

Ponad 30 dziewczynek z kl. 4-6 obejrzało w piątek 10 marca film pt. „Niezgodna” w auli szkolnej.

Uczennice klas 5 a i 6 a przygotowały dla swoich najmłodszych kolegów książeczki z ich ulubionymi bohaterami.

następne >>