W związku z niskimi temperaturami, w dniu jutrzejszym (09.01.2017 - poniedziałek) - zajęcia lekcyjne zostały odwołane!

Jesteś tutaj: Szkoła

W dniu 31 marca 2017 roku bibliotekarz Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum przywitał przyszłych czytelników – przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego.

Od lutego do marca 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dni Bezpiecznego Internetu. Oto działania, jakie zrealizowaliśmy:

Gimnazjaliści, w czasie zajęć pozalekcyjnych pod kierunkiem p. Danuty Rafacz przygotowali gazetkę w j. niemieckim pt. Cybermobbing, którą zamieścili na górnym korytarzu w gimnazjum.

W dniach od 10 - 31 marca ślizgawka nieczynna. Serdecznie zapraszamy na curling!

Poszukujesz nietuzinkowej sportowej rozrywki dla siebie, rodziny lub znajomych? Chciałbyś poznać, obejrzeć i spróbować swych sił podczas wypuszczania kamieni lub szczotkowania na lodzie? A może jesteś przedstawicielem firmy lub instytucji zainteresowanej przygotowaniem spotkania integracyjnego bądź promocyjnego w oryginalnej formie?

6 marca, na stoku narciarskim w Kluszkowcach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego SP w Narciarstwie Alpejskim.

16 lutego w Czerwiennem na „Budzu” odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim Slalom Gigant, organizowane przez Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie.

Wzorem poprzednich lat uczniowie naszej szkoły wzięli udział w nauce jazdy na nartach zjazdowych w ramach programu „Jeżdżę z głową”.

Dnia 25 stycznia 2017 roku wszystkie pierwsze klasy gimnazjalne wybrały się, pod opieką nauczycieli, na przedstawienie pt. "Mały Książę".

W tym roku szkolnym Koncert  Noworoczny był zorganizowany w niedzielę, 15 stycznia 2017 r.

W czwartek 26 stycznia 2017 roku w naszej szkole uczniowie klasy 0 wraz z wychowawcą panią Beatą Piekarczyk-Gal świętowali dzień Babci i Dziadka.

Czy wiesz, jak Cię widzą inni na melanżu…? – pyta nastolatków Główny Inspektorat Sanitarny

następne >>