W związku z niskimi temperaturami, w dniu jutrzejszym (09.01.2017 - poniedziałek) - zajęcia lekcyjne zostały odwołane!

Do dnia 30 marca trwają zapisu dzieci do oddziału przedszkolnego (rocznik 2011) oraz do pierwszej klasy szkoły podstawowej (rocznik 2010). Serdecznie zapraszamy do zapisów - zgłoszenia dostępne w zakładce Dla rodziców - rekrutacja oraz w sekretariacie szkoły od pon. - pt. w godzinach od 8:00 do 16:00.

Jesteś tutaj: Szkoła
W niedzielę 15.01.2017 r., ze względu na organizowany przez szkołę Koncert Noworoczny, nastąpi zmiana harmonogramu pracy lodowiska.

W dniach 9-10 listopada 2016 r. gimnazjaliści z klas trzecich uczestniczyli w projekcie Archipelag Skarbów.

20 października 2016 roku to był dla klas pierwszych dniem wyjątkowym. Wszyscy pierwszoklasiści przyszli do szkoły w strojach galowych, ponieważ w tym dniu miało odbyć się pasowanie dzieci z klas pierwszych na uczniów naszej szkoły.

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Czarnym Dunajcu informuje, że od dnia 6 do 20 grudnia br. w auli szkolnej odbędzie się Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy.

W dniu 8 listopada 2016 r. obchodziliśmy w naszej szkole po raz pierwszy Europejski Dzień Języków. Jego głównym celem było uświadamianie korzyści płynących z uczenia się języków obcych, podkreślenie ich roli i znaczenia w naszym życiu oraz uwrażliwianie uczniów na wielojęzyczność i wielokulturowość Europy.

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy.

Dnia 24.11.2016 roku w naszej szkole odbyły się Szkolne Andrzejki.

15 listopada po południu w naszej szkole odbyła się akcja przeznaczona dla uczniów klas 1-6 szkoły podstawowej.

W dniu 10 listopada odbyła się w naszej szkolę akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość zorganizowali uczniowie szkoły podstawowej pod kierunkiem Pani Teresy Rozmus i Pani Urszuli Bukowskiej, która wraz z chórem zadbała o oprawę muzyczną.

13 października 2016r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej połączona ze ślubowaniem klas pierwszych.

następne >>