Jesteś tutaj: Szkoła

Dnia 14 maja w naszej szkole odbyło się spotkanie z podróżnikiem Panem Samuelem Kempskim.

Dnia 03.06.2019 roku w naszej szkole odbyła się dla klas trzecich gimnazjum i ósmych szkoły podstawowej prezentacja Publicznego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi SPSK w Czarnym Dunajcu.

W dniach 23,24 maja br. uczniowie z klas 6a,b wzięli udział w wycieczce do Wrocławia.

W dniu 3 czerwca 2019 r. w ramach wolontariatu naszej szkoły wspólnie z przedstawicielami SU oraz piątką uczniów z klasy 5a odwiedziliśmy Dom Dziecka w im. Bł Karoliny Kózkówny w Spytkowicach.

Przez cały marzec oraz połowę maja Samorząd Uczniowski organizował środy czytelnicze.

W ramach akcji „Podziel się jedzeniem, które dla innych jest tylko marzeniem, w dniach od 27 – 31 maja 2019 roku Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę jedzenia dla dzieci z Domu Dziecka im. Bł. Karoliny Kózkówny w Spytkowicach.

W dniu 4 kwietnia 2019 roku grupa teatralna „Rududu” po raz kolejny  wzięła udział w Gminnych Prezentacjach Form Teatralnych Zespołów Szkolnych i Pozaszkolnych „Bajkluś ”.

Szanowni Państwo,

do dnia 30 maja można składać (do GZO) wnioski o przyznanie wsparcia rzeczowego za rok szkolny 2018/2019 za szczególne osiągnięcia sportowe, artystyczne i naukowe.
  Wymagane są kserokopie zaświadczeń potwierdzających szczególne osiągnięcia ucznia, wynikające z uczestnictwa w olimpiadach, konkursach przedmiotowych, turniejach, zawodach sportowych lub konkursach artystycznych na szczeblu wojewódzkim lub krajowym, promujących Gminę Czarny Dunajec.
 
Pliki do pobrania:
 
 
 
 

Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu wraz z Samorządem Uczniowskim pod honorowym patronatem Wójta Gminy Czarny Dunajec Pana Marcina Ratułowskiego i we współpracy ze Związkiem Podhalan Północnej Ameryki zaprasza do wzięcia udziału  w konkursie plastyczno – językowym dla uczniów klas I – IV z terenu gminy Czarny Dunajec pod tytułem „MEET MY FRIENDS AND FAMILY IN THE USA”

Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu wraz z Samorządem Uczniowskim pod honorowym patronatem Wójta Gminy Czarny Dunajec Pana Marcina Ratułowskiego i we współpracy ze Związkiem Podhalan Północnej Ameryki zaprasza do wzięcia udziału  w gminnego konkursu z języka angielskiego  „Polish – American Friendship – Highlander Clubs and Societies” dla uczniów szkół podstawowych i klas III gimnazjum

W związku z zaistniałą sytuacją pragniemy podzielić się z rodzicami naszych uczniów, mieszkańcami i władzami gminy naszymi przemyśleniami.

następne >>
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a