Jesteś tutaj: Szkoła

Od stycznia do marca 2021 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dni Bezpiecznego Internetu.

Uczennica klasy 7b Klaudia Bolek zajęła drugie miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy „Bioróżnorodność i formy ochrony przyrody w Polsce”, który odbył 31 maja 2021roku. W drugim etapie wzięło udział 19 uczestników z terenu naszej gminy.

Uwaga Konkurs!!! Drodzy Uczniowie, zachęcamy do udziału w konkursie historycznym PATRIA NOSTRA.

W I Gminnym Konkursie Matematycznym nasza uczennica Gabriela Stafira z klasy 8a, zajęła pierwsze miejsce.

Serdeczne gratulacje dla Gabrieli, jej rodziców oraz nauczyciela p. Krystyny Kopeć.

Życzymy dalszych sukcesów!

W dniu 16.03.2021 r w Chochołowie na termach odbyły się zawody narciarskie w ramach memoriału imieniem Zdzisława Duraja.

Zawody w narciarstwie biegowym organizowane przez Dziecięcy Zespół Góralski " Mali Śwarni " w ramach zakończenia Karnawału na śniegu

W dniu 20 lutego 2021 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach  narciarskich z okazji 175 rocznicy Powstania Chochołowskiego.
Start był bardzo udany. Piotr Mrowca Piekarz zdobył I miejsce a Ignacy Zastawnik III (rocz. 2011) a Piotr wiśniewski VIII miejsce (rocz. 2009).
Cieszymy się bardzo i gratulujemy.

Alexandra Gubek jest uczennicą klasy Va i do naszej szkoły uczęszcza już drugi rok. Jest uczennicą bardzo ambitną i pracowitą.
Podczas zajęć dodatkowych z języka angielskiego z Alexandrą zrodził się pomysł, by w ramach współpracy międzynarodowej nawiązać kontakt ze szkołą, w której uczyła mama Aleksandry

Uczeń klasy 4b Jan Głowacz zdobył wyróżnienie w kategorii II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Bohaterowie książek Kornela Makuszyńskiego” 2020/2021

Celem konkursu była popularyzacja twórczości Kornela Makuszyńskiego, rozwijanie wyobraźni , kreatywności oraz twórczych umiejętności dzieci i młodzieży.

Na konkurs wpłynęło 138 prac z 17 placówek.

Prace cechował wysoki poziom artystyczny, pomysłowość i zastosowanie ciekawych technik plastycznych.

Serdeczne gratulacje dla Jasia i jego rodziców.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu składa serdeczne podziękowanie Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w Czarnym Dunajcu za znalezienie sponsorów, firm: Pan Steskal i Balser i zakup dwóch kompletów strojów sportowych dla naszych dziewcząt na zawody sportowe.

Najserdeczniejsze życzenia, cudownych świąt Bożego Narodzenia, ciepła, miłości, wielkiej radości oraz dużo zdrowia i pomyślności w Nowym Roku życzy klasa 0.

Uczniowie z naszej szkoły oraz przedszkolaki z klasy 0 włączyli się do  akcji charytatywnej, która zorganizowana została przez Stowarzyszenie Pro Salute i miała na celu pomoc dzieciom z dystrofią mięśniowa.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu składa serdeczne podziękowanie Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w Czarnym Dunajcu  za zakup rowerka do naszej siłowni, która (była nieczynna) ale udało się nam przywrócić atest i  ją otworzyć na potrzeby szkoły.

W naszej szkole przed wejściem do  biblioteki „wyrosła” nietypowa choinka.

następne >>