Jesteś tutaj: Szkoła

Naszym uczniom nie brakuje kreatywności! Dziś w szkole odbył się „dzień bez plecaka”. Zobaczcie, w co  można spakować książki i zeszyty.

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją z którą się mierzymy poniżej przesyłam informacje na temat działań podejmowanych przez Wojewodę Małopolskiego Łukasza Kmitę mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa uchodźcom z Ukrainy.

Szanowni Państwo,

w życiu Waszym i Waszego dziecka rozpoczyna się kolejny, jakże ważny etap – rozpoczęcie nauki w klasie pierwszej szkoły podstawowej.

Komunikat dla rodziców i opiekunów

Nikt nie zachęci ucznia  do czytania lektury, jeśli sposób jej omówienia będzie stereotypowy, a dla dziecka nudna. Test  ze znajomości tekstu lektury,  kartę pracy, charakterystyka  i tym podobne… Warto więc zaskoczyć, zaciekawić!

Miesiąc grudzień obfitował w pracę twórczą wolontariatu szkolnego w wyniku, której uczniowie przygotowali na kiermasz świąteczny ręcznie robione mydełka, kartki świąteczne oraz choinki i stroiki

Nasza szkoła wzięła udział w IV edycji Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Łańcuch Dobra organizowanej przez Stowarzyszenie „Pro Salute”.

W  tym roku Mikołaj w klasach drugich był hojny

Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru
przyniesie spokój i radość.

Komunikat dotyczący nauki zdalnej

"Geniuszem nie każdy może zostać, droga zaś do świętości wszystkim stoi otworem"

Mikołajki dla Mukoludków

W dniu 05 grudnia 2021 roku w Jabłonce odbyły się „Mikołajki” zorganizowane przez ks. Grzegorza Łomzika i Orawskie  Centrum Kultury