Jesteś tutaj: Szkoła

Listopad był miesiącem bardzo aktywnym pod względem atrakcyjnych wydarzeń w szkole.

Nadszedł w końcu długo wyczekiwany dzień. Dreszczyk emocji i nadzieja w oczach dzieci… że znalazły się na liście grzecznych i zostaną obdarowane.

„W dzień Św. Andrzeja

Wszystko w magię się zmienia…

14 listopada 2018 roku, w ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych, w naszej szkole odbył się gminny konkurs kulturowo-językowy dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych Opiekunami konkursu były p. G. Bałek i p. K. Piotrowska i D. Rafacz.

Bardzo, bardzo, bardzo!!!!!!!!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tegorocznej edycji „Szlachetnej paczki”

Publikujemy list Minister Edukacji Narodowej do Rodziców i Opiekunów Uczniów VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klas gimnazjalnych dotyczący rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Informację prasową można znaleźć na stronach Ministerstwa Edukacji Narodowej.  Zachęcamy do pobrania ulotki informacyjnej, która będzie dostępna w wersji papierowej.

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy w dniu 6 grudnia (czwartek) na spotkania z wychowawcami klas.

Kochani!

Po raz kolejny włączamy się do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna paczka”. Tym razem chcemy wspomóc niepełnosprawną (chorującą na rdzeniowy zanik mięśni) panią Teresę, mieszkającą razem z opiekującymi się nią rodzicami oraz bratem.

We wtorki wstęp bezpłatny na ślizgawkę ogólnodostępną dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy!

Narodowe Święto Niepodległości obchodzone 11 listopada to ważne i piękne święto – święto każdego Polaka. W tym roku szczególne, bo upamiętniające 100 rocznicę, kiedy Polska po 123 latach niewoli znów pojawiła się na mapie Europy i stała się wolnym, niepodległym państwem.

W czwartek 25.10.2018 r. odbyło się uroczyste Pasowanie na ucznia klas pierwszych. Program artystyczny, który dzieci zaprezentowały był tak przygotowany, aby wszyscy w nim uczestniczyli. Każdy tutaj miał coś ważnego do wygłoszenia lub zadeklamowania.

następne >>