Jesteś tutaj: Szkoła

Z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę , biblioteka szkolna włączyła się do uroczystych obchodów tego święta.

Nasze ognisko odbyło się 15 października na Ranczu Hajnos. Podczas naszej zabawy odbyły się warsztaty prowadzone przez p. Wiolę Hajnos

oraz naszą starszą koleżankę z klasy 7a - Olę Krok. W trakcie zajęć poznaliśmy podstawowe informacje dotyczące koni, ich ras, budowy ciała

oraz mieliśmy szansę zadbać o wygląd koni.

W dniach 17.10-19.10  uczniowie klas 8a i 8b wraz z wychowawcami uczestniczyli w wycieczce po naszej stolicy.  Po długiej drodze z Czarnego Dunajca rozpoczęliśmy zwiedzanie od Starego Miasta, gdzie podziwialiśmy Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta,  Bazylikę św. Jana Chrzciciela.

W październiku Samorząd Szkolny wraz z opiekunami zorganizował konkurs dla wszystkich uczniów naszej szkoły pt. „Dzień spadającego liścia”.

3 października 2018 r klasy trzecie gimnazjum pod opieką pań; D, Rafacz, M. Kucharskiej- Żądło, H. Mitoraj i p. M. Czapli pojechały na wycieczkę do Pszczyny i Oświęcimia.

Znamy już wyniki konkursu zorganizowanego przez Szkołę Podstawową w Cichem Dolnem w w ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych. Uczniowie mieli za zadania wykonać plakat zachęcający do nauki języków obcych.

Cudny dzień nam się udał. Nie tylko ze względu na bajkową aurę ciepłego pazdziernikowego dnia, ale i z uwagi na miłą i radosną atmosferę jaka panowała wśród 4b, która to 19 dnia tegoż miesiąca, wyruszyła w podróż do przeszłości.

24 września br uczennica klasy 8 Joanna Kaczmarczyk została Mistrzynią Świata oraz ustanowiła Rekord Świata w Powerliftingu GPC (trójboju siłowym)  w kategorii do 44kg. Zawody odbywały się w Egerze na Węgrzech.

18 września tuż przed godziną 20 rozpoczęliśmy (kolejne już) spotkanie miłośników astronomii. Tym razem pogoda była (jak na tę porę dnia i roku) wyśmienita: ciepło i bezchmurnie.

17 września klasa 6a wzięła udział w zajęciach organizowanych przez TPN w ramach projektu „Bliżej Tatr”.

dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych, III gimnazjum na najciekawszy projekt i prezentację wybranego kraju europejskiego

z uwzględnieniem jego elementów kulturowych

 

następne >>
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a