Jesteś tutaj: Szkoła

14 listopada 2018 roku, w ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych, w naszej szkole odbył się gminny konkurs kulturowo-językowy dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych Opiekunami konkursu były p. G. Bałek i p. K. Piotrowska i D. Rafacz.

Bardzo, bardzo, bardzo!!!!!!!!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tegorocznej edycji „Szlachetnej paczki”

Publikujemy list Minister Edukacji Narodowej do Rodziców i Opiekunów Uczniów VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klas gimnazjalnych dotyczący rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Informację prasową można znaleźć na stronach Ministerstwa Edukacji Narodowej.  Zachęcamy do pobrania ulotki informacyjnej, która będzie dostępna w wersji papierowej.

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy w dniu 6 grudnia (czwartek) na spotkania z wychowawcami klas.

Kochani!

Po raz kolejny włączamy się do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna paczka”. Tym razem chcemy wspomóc niepełnosprawną (chorującą na rdzeniowy zanik mięśni) panią Teresę, mieszkającą razem z opiekującymi się nią rodzicami oraz bratem.

We wtorki wstęp bezpłatny na ślizgawkę ogólnodostępną dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy!

Narodowe Święto Niepodległości obchodzone 11 listopada to ważne i piękne święto – święto każdego Polaka. W tym roku szczególne, bo upamiętniające 100 rocznicę, kiedy Polska po 123 latach niewoli znów pojawiła się na mapie Europy i stała się wolnym, niepodległym państwem.

W czwartek 25.10.2018 r. odbyło się uroczyste Pasowanie na ucznia klas pierwszych. Program artystyczny, który dzieci zaprezentowały był tak przygotowany, aby wszyscy w nim uczestniczyli. Każdy tutaj miał coś ważnego do wygłoszenia lub zadeklamowania.

Z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę , biblioteka szkolna włączyła się do uroczystych obchodów tego święta.

Nasze ognisko odbyło się 15 października na Ranczu Hajnos. Podczas naszej zabawy odbyły się warsztaty prowadzone przez p. Wiolę Hajnos

oraz naszą starszą koleżankę z klasy 7a - Olę Krok. W trakcie zajęć poznaliśmy podstawowe informacje dotyczące koni, ich ras, budowy ciała

oraz mieliśmy szansę zadbać o wygląd koni.

następne >>