Jesteś tutaj: Szkoła

W dniu 26 lutego 2019r. w budynku Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu  odbył się dwudziesty jubileuszowy  konkurs regionalny w tym roku pod hasłem: „Adwent, Godne Święta, Miesopust” . Konkurs przygotowały nauczycielki Małgorzata Stopka Studencka, Krystyna Kopeć, Halina Kowalik, Marta Kucharska Żądło.

Dnia 19 lutego w naszej szkole odbyła się z niecierpliwością przez uczniów wyczekiwana dyskoteka karnawałowo-walentynkowa. Na imprezie bawiły się klasy IV-VIII

Walentynki to święto, które już od lat rozgrzewa nasze serca w środku zimy. To czas wyrażania miłości i przyjaźni tym, którzy budzą w nas ciepłe uczucia i dobre myśli.

W dniu 12 lutego br. reprezentacje naszej szkoły brały udział w Gminnym Turnieju w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

We wtorek 19 lutego 2019 roku uczniowie klas pierwszych spędzili dzień na górce saneczkowej w Rokicinach. Zajęcia te odbyły się w ramach projektu „ Tydzień promocji zdrowia” zawartego w Programie Profilaktyczno-Wychowawczym szkoły.

W czwartek  7 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej w Czarnym Dunajcu odbyła się uroczystość z okazji  Dnia Babci i Dziadka, którą przygotowali uczniowie klas pierwszych pod opieką wychowawczyń  G. Obrochty i M. Zielińskiej.

Szanowni Państwo!

Pragnę Państwa prosić o pomoc w rozpropagowaniu wśród uczniów Waszych Szkól inicjatywy Samorządu Województwa Małopolskiego dającej możliwość ubiegania się w roku szkolnym 2018/2019 o stypendia w ramach Regionalnego Programu Stypendialnego, który finansowany jest ze środków własnych Wojewódzywa Małopolskiego.

W dniach 10 i 11 stycznia br. uczniowie klas siódmych wzięli udział w kolejnej części projektu realizowanego przez TPN „Bliżej Tatr”.

Oddział zerowy naszej szkoły zaprosił swoich najbliższych na wspólne świętowanie Dnia Babci i Dziadka. Rodzice, rodzeństwo oraz główni goście, czyli dziadkowie, mieli szansę poznać rozliczne talenty przedszkolaków.

następne >>