Jesteś tutaj: Szkoła

Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych. To ciekawy sposób na rozgrzanie serc w czasie zimy i wzmocnienie przyjaźni. Szczególny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego.

Święta, święta święta - a ich radosny klimat udziela się wszystkim. W dniu 21 grudnia Samorząd Uczniowski w orszaku kolędników wyruszył do budynków administracji gminy i do Banku Spółdzielczego by złożyć życzenia świąteczne od dyrekcji i uczniów oraz by wręczyć drobne upominki świąteczne.

W naszej szkole przez cały listopad i pierwszy tydzień grudnia organizowane były warsztaty bożonarodzeniowe dla chętnych i pragnących sprawdzić się artystycznie uczniów.

JESTEŚCIE WSPANIALI! DZIĘKUJEMY!

Bardzo bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy nie szczędzili czasu, wysiłków, pieniędzy i włączyli się w pomoc potrzebującym. Wszystkim tym, którzy  przygotowali, przedstawiali, prezentowali, oglądali i kupowali podczas Szkolnego Koncertu Noworocznego oraz akcji Góra groszaUśmiech

W tym roku – podobnie jak w latach poprzednich, nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza 2017”.

Dnia 28 i 30 listopada Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował dyskoteki Andrzejkowe dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

„MIKOŁAJ W SZKOLE”

Zima w pełni, a jej piękna biała aura udziela się wszystkim. Każdy powoli zaczyna odczuwać magiczny klimat świąt i dreszczyk emocji związany z wizytą Mikołaja.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w konkursie Nauczyciel na medal w edycji na rok 2017 w kategorii klas I-III pierwsze miejsce w powiecie nowotarskim zajęła pani Urszula Bukowska, długoletnia nauczycielka młodszych klas, a także muzyki i plastyki w naszej szkole.

18 grudnia 2017 r. w naszej szkole miało miejsce niebywałe zdarzenie – uczniowie klasy 4b z wychowawczynią mimo zimowej aury i późnej pory zgromadzili się w dość licznym gronie na niebieskiej Sali aby razem spędzić czas na grach planszowych.

W dniu 16 listopada obchodziliśmy Dzień Europejski połączony z Dniem Języków Obcych. Tematem przewodnim było hasło „W europejskim świecie bajek”. W związku z tym zaplanowaliśmy różne zadania, które realizowaliśmy od początku roku szkolnego. Termin był krótki, a przedsięwzięć kilka do przygotowania.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI SZKOŁY PODSTAWOWEJ W CZARNYM DUNAJCU OGŁASZA KONKURS RODZINNY „ANIOŁ PEŁEN MIŁOŚCI”

następne >>