Jesteś tutaj: Szkoła

Bezpłatny kreator zdjęć do m-LEGITYMACJI

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Nowym Targu ogłasza konkurs pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy"

W dniach 9-11 czerwca 2021r uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Zofii Kierkowskiej i p. Moniki Czapli wzięli udział w wycieczce do Poznania.

Półkolonie - informacja dla rodziców

Szczepienia uczniów w wieku 12 - 18 lat przeciwko COVID 19

Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Załucznem organizowała dla uczniów szkół z Gminy Czarny Dunajec konkurs plastyczny Malowana poezja – praca plastyczna inspirowana wierszem Leopolda Staffa ,,Wysokie drzewa”

W Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 SPSK im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem odbył się konkurs plastyczny ,,Święci Polscy Dumą Narodu”

Od stycznia do marca 2021 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dni Bezpiecznego Internetu.

Uczennica klasy 7b Klaudia Bolek zajęła drugie miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy „Bioróżnorodność i formy ochrony przyrody w Polsce”, który odbył 31 maja 2021roku. W drugim etapie wzięło udział 19 uczestników z terenu naszej gminy.

Uwaga Konkurs!!! Drodzy Uczniowie, zachęcamy do udziału w konkursie historycznym PATRIA NOSTRA.

W I Gminnym Konkursie Matematycznym nasza uczennica Gabriela Stafira z klasy 8a, zajęła pierwsze miejsce.

Serdeczne gratulacje dla Gabrieli, jej rodziców oraz nauczyciela p. Krystyny Kopeć.

Życzymy dalszych sukcesów!

W dniu 16.03.2021 r w Chochołowie na termach odbyły się zawody narciarskie w ramach memoriału imieniem Zdzisława Duraja.

Zawody w narciarstwie biegowym organizowane przez Dziecięcy Zespół Góralski " Mali Śwarni " w ramach zakończenia Karnawału na śniegu

W dniu 20 lutego 2021 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach  narciarskich z okazji 175 rocznicy Powstania Chochołowskiego.
Start był bardzo udany. Piotr Mrowca Piekarz zdobył I miejsce a Ignacy Zastawnik III (rocz. 2011) a Piotr wiśniewski VIII miejsce (rocz. 2009).
Cieszymy się bardzo i gratulujemy.

następne >>