Jesteś tutaj: Szkoła

Alexandra Gubek jest uczennicą klasy Va i do naszej szkoły uczęszcza już drugi rok. Jest uczennicą bardzo ambitną i pracowitą.
Podczas zajęć dodatkowych z języka angielskiego z Alexandrą zrodził się pomysł, by w ramach współpracy międzynarodowej nawiązać kontakt ze szkołą, w której uczyła mama Aleksandry

Uczeń klasy 4b Jan Głowacz zdobył wyróżnienie w kategorii II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Bohaterowie książek Kornela Makuszyńskiego” 2020/2021

Celem konkursu była popularyzacja twórczości Kornela Makuszyńskiego, rozwijanie wyobraźni , kreatywności oraz twórczych umiejętności dzieci i młodzieży.

Na konkurs wpłynęło 138 prac z 17 placówek.

Prace cechował wysoki poziom artystyczny, pomysłowość i zastosowanie ciekawych technik plastycznych.

Serdeczne gratulacje dla Jasia i jego rodziców.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu składa serdeczne podziękowanie Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w Czarnym Dunajcu za znalezienie sponsorów, firm: Pan Steskal i Balser i zakup dwóch kompletów strojów sportowych dla naszych dziewcząt na zawody sportowe.

Najserdeczniejsze życzenia, cudownych świąt Bożego Narodzenia, ciepła, miłości, wielkiej radości oraz dużo zdrowia i pomyślności w Nowym Roku życzy klasa 0.

Uczniowie z naszej szkoły oraz przedszkolaki z klasy 0 włączyli się do  akcji charytatywnej, która zorganizowana została przez Stowarzyszenie Pro Salute i miała na celu pomoc dzieciom z dystrofią mięśniowa.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu składa serdeczne podziękowanie Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w Czarnym Dunajcu  za zakup rowerka do naszej siłowni, która (była nieczynna) ale udało się nam przywrócić atest i  ją otworzyć na potrzeby szkoły.

W naszej szkole przed wejściem do  biblioteki „wyrosła” nietypowa choinka.

Uczniowie klasy 0 pragnęli wspomóc starsze osoby i wzięli udział w gminnym projekcie pt: ,,I Ty możesz zostać Św. Mikołajem”.

Ostatniego listopada, najmłodsi uczniowie ze szkoły postanowili zabawić się i powróżyć sobie w Andrzejki.

25 listopada w zerówce, jak co roku, obchodzono bardzo ważne święto  „Dzień Pluszowego Misia”.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu składa serdeczne podziękowanie firmie GROS-Panu Władysławowi Tokarskiemu za zakup strojów sportowych dla naszych uczniów .

Dyrekcja wraz z biblioteką Szkoły Podstawowej  w Czarnym Dunajcu serdecznie dziękuje darczyńcom – rodzinie Chlebek, która wzbogaciła księgozbiór poprzez darowanie 450 książek do naszej biblioteki w miesiącu październiku 2020 roku.

Małe podsumowanie statystyczne. W I etapie sklasyfikowano w całej Polsce  3429 osób z 545 szkół. Do II etapu zakwalifikowano 1714 osób, z czego 1435 według klasyfikacji ogólnopolskiej i 279 osób według dodatkowej klasyfikacji geograficznej, głównie najlepsze osoby ze szkół, w których startowało co najmniej 3 uczniów.

W dniach od 1 października do 5 listopada bieżącego roku siedemnastu uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie InstaLogik.

W tegorocznej edycji Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża w Odrowążu w dniu 3 listopada 2020 r. Grand Prix zdobyła   Kinga Piotrowska ze Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu.

następne >>
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a