Jesteś tutaj: Szkoła

W dniu 6 kwietnia br. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt, który odbywał się w SP w Chochołowie.

Nasza Szkoła przystąpiła do międzynarodowego projektu o nazwie ‘The Flat Stanley Project.  W tym roku nasz papierowy Staś będzie podróżował po Polsce i ma odwiedzić 12 szkół (Poznań – Szprotawa – Kołobrzeg – Warszawa – Chełmża – Popów – Miastków Kościelny – Jagodnik – Myszków – Koprzywnica – Mrozy - Brzeg) . Jeśli Stanley wróci do nas cały i zdrowy, to już we wrześniu mamy w planie kontynuację jego podróży – tym razem w wielkim świecie.

Oglądałeś curling podczas zakończonych niedawno igrzysk olimpijskich? Teraz sam możesz spróbować gry! W świat curlingu wszystkich zainteresowanych wprowadzi Krakowski Klub Curlingowy, który już po raz trzeci zaprasza do Czarnego Dunajca.

W marcu 2018 r. mamy przyjemność kolejny już raz zaprosić Państwa na otwarte treningi – w curlingu.

 

Ach… co to był za bal… no może nie na sto par, ale zabawa była wyśmienita!

Na ten dzień wszyscy niecierpliwie czekaliśmy. W środę 7 lutego odbyła się w naszej szkole doroczna zabawa karnawałowo-walentynkowa.

Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych. To ciekawy sposób na rozgrzanie serc w czasie zimy i wzmocnienie przyjaźni. Szczególny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego.

Święta, święta święta - a ich radosny klimat udziela się wszystkim. W dniu 21 grudnia Samorząd Uczniowski w orszaku kolędników wyruszył do budynków administracji gminy i do Banku Spółdzielczego by złożyć życzenia świąteczne od dyrekcji i uczniów oraz by wręczyć drobne upominki świąteczne.

W naszej szkole przez cały listopad i pierwszy tydzień grudnia organizowane były warsztaty bożonarodzeniowe dla chętnych i pragnących sprawdzić się artystycznie uczniów.

JESTEŚCIE WSPANIALI! DZIĘKUJEMY!

Bardzo bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy nie szczędzili czasu, wysiłków, pieniędzy i włączyli się w pomoc potrzebującym. Wszystkim tym, którzy  przygotowali, przedstawiali, prezentowali, oglądali i kupowali podczas Szkolnego Koncertu Noworocznego oraz akcji Góra groszaUśmiech

W tym roku – podobnie jak w latach poprzednich, nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza 2017”.

następne >>
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a