Jesteś tutaj: Szkoła

Bardzo bardzo serdecznie chcemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się do akcji i wsparli potrzebującą rodzinę.

Z przyniesionych produktów zrobiliśmy 19 świątecznych paczek, a zebrane pieniądze pozwoliły nam zakupić 3 tony węgla.

Dziękujemy też nauczycielom i uczniom, którzy pomagali przy pakowaniu i dekorowaniu paczek.

Kolejny raz pokazaliście i udowodniliście, że wspólnie możemy zdziałać bardzo dużo.

Jesteście wspaniali!

HARMONOGRAM OTWARCIA LODOWISKA

w okresie od 26.12.2017 r. do 01.01.2018 r.

Dnia 8 listopada klasy trzecie gimnazjum wybrały się na wycieczkę do Oświęcimia. Po drodze do Oświęcimia młodzież zwiedziła także Zamek w Pszczynie.

Wszyscy uwielbiamy kino i klimat jaki towarzyszy oglądaniu w nim filmów. Duży ekran, wielka ciemna sala, popcorn i grupa znajomych, z którymi lubimy spędzać czas wolny.

18 listopada Szkolna Rada Uczniowska ogłosiła dniem ‘Black and White’. W związku z tym wszyscy uczniowie, którzy ubrali się do szkoły w tych kolorach zwolnieni byli z odpowiedzi ustnych a nasze trójki klasowe przeprowadziły w swoich klasach mini sondę dotyczącą tych dwóch kolorów.

Dnia 25-26.10.2017r. uczniowie klasy 5a i 5b wraz z wychowawcami, a także niezawodnymi rodzicami udali się na dwudniową wycieczkę do Torunia.

W dniu 28 listopada 2017r uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w atrakcyjnych zajęciach z astronomii. Na „niebieskiej” sali gimnastycznej zostało bowiem rozłożone Cyfrowe Planetarium Multimedialne.

Dnia 24 listopada uczniowie klasy 7 b pod opieką pani Agaty Rokickiej przedstawili inscenizację teatralną lektury ,,Dziady cz.2.'' A. Mickiewicza.

Dnia 23 listopada uczniowie z klasy 4a, 5a i b pod opieką pani Agaty Rokickiej zaprosili swoich młodszych kolegów, koleżanki z klas 0-3 do ,,Wierszolandii''.

Ty także możesz pomóc!

Przychodząc w weekend (1-3 grudnia) na lodowisko na ślizgawkę możesz wspomóc rodzinę, dla której przygotowujemy Szlachetną paczkę. Część dochodu ze sprzedaży biletów w tych dniach zostanie przeznaczona na zakup opału dla potrzebującej rodziny.

Serdecznie zapraszamy!

W dniach 30 i 31 października bieżącego roku uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum pod opieką swoich wychowawców i nauczycieli wzięli udział w programie profilaktycznym „Archipelag skarbów”.

Uczennice klasy 4b aktywnie uczestniczą w życiu klasy i szkoły. Zuzia Pogwizd i Karolinka Waksmundzka zorganizowały i przeprowadziły klasowy konkurs plastyczny o jesieni – nagrodzone prace należały do Ewelinki Burdyn, Ani Gal oraz Klaudii Bolek.

następne >>