Jesteś tutaj: Szkoła

Drodzy uczniowie i rodzice, decyzją rządu RP, od poniedziałku (26 października 2020 r.) klasy od IV do VIII przechodzą na tryb zdalnego nauczania. Bardzo prosimy o częste sprawdzanie dziennika elektronicznego. Będą tam podawane wszystkie szczegóły i dalsze wytyczne związane z nauczaniem zdalnym. W dniu dzisiejszym na wspólnym posiedzeniu Wójta Gminy z dyrektorami szkół zapadła decyzja, że nauczyciele prowadzą nauczanie zdalne ze szkół, tak aby mieli dostęp do niezbędnego im sprzętu do pracy zdalnej (internet, laptop, komputer stacjonarny).

14 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Jest to niezwykły dzień, święto wszystkich pracowników szkoły.

30 września pojechaliśmy na trzydniową wycieczkę szkolną do czeskiej stolicy-Pragi. W wycieczce brały udział klasy od 6 do 8 ze Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu pod opieką nauczycieli p. Zofii Kierkowskiej, p. Agaty Klimowskiej, rodziców i pilota- przewodnika p. Kasi.

W dniu 29 września uczniowie klas szóstych naszej szkoły pod opieką p. Moniki Czapli, p. Urszuli Kubik, p. Wincentego Antolaka oraz przewodników- p. Adama, p. Piotra,  ratowników Grupy Podhalańskiej GOPR- p. Huberta i p. Marcina, wzięli udział w wycieczce na Trzy Korony w Pieninach.

1 września rozpoczęliśmy rok szkolny 2020/2021 w nowym wymiarze. Ze względu na sytuację epidemiologiczną ze wszystkich miar będzie to rok nietypowy.

w sprawie wprowadzenia podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny w zakresie funkcjonowania Szkoły Podstawowej w okresie pandemii wirusa SARS-CoV-2 oraz w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, a także w sprawie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy w Szkole Podstawowej związanej  z narażeniem na zakażenie wirusem SARS-COV-2 i wystąpieniem choroby COVID-19

Msza św. o 8.00 – o uczestnictwie uczniów  w nabożeństwie decydują rodzice.

Uczniowie klasy „0” oraz klas pierwszych  wraz z jednym z rodziców (dorośli obowiązkowo zasłaniają nos i usta ) - spotkanie na hali sportowej o godz. 9.00. Przedstawienie wychowawców klas. Pasowanie na ucznia.

9.30 - spotkania uczniów klas 2-8 z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Dowóz z Wróblówki o 9.10. Odjazd po zajęciach ok. 10.30.

- podręcznik - Kolorowy start (pakiet) Wiesława Żaba-Żabińska – Grupa Mac edukacja

- j. angielski – „New English Adventure Starter” Regina Raczyńska, C.Bruni – zeszyt ćwiczeń

- religia – W świecie mojego Boga – M.Piątek- tylko ćwiczenia

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a