Jesteś tutaj: Szkoła

W dniu 27 września 2017r., na lotnisku w Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w drużynowych biegach przełajowych.

W 14 września bieżącego roku uczniowie naszej szkoły obejrzeli przedstawienie pt. Ortografia polska”.

W ciekawy i zrozumiały sposób aktorzy; Wojciech Habela i Jacek Lecznar z Agencji Artystycznej z Krakowa przedstawili zawiłości polskiej ortografii.

Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

autor-nieznany

W dniu czwartego września w naszej szkole odbyło się oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Najpierw wszyscy uczniowie, nauczyciele i rodzice spotkali się na uroczystej mszy św. w kościele parafialnym p.w. Trójcy Przenajświętszej w Czarnym Dunajcu.

UWAGA! Rodzice zakupują TYLKO I WYŁĄCZNIE podręczniki i ćwiczenia - jeśli takie są wymagane do zajęć z religii (dotyczy uczniów szkoły podstawowej i gmnazjum)