Archiwum 2016/2017

Świetlica szkolna ogłasza konkurs plastyczny pt. "Koszyk pełen jesieni". Praca powinna mieć formę stroika jesiennego. Termin wykonania do 26 września. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Zapraszam do wzięcia udziału wszystkie dzieci.

Opiekun świetlicy - Maria Zawadzka

Władze Gminy Czarny Dunajec i Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich, uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy wszystkich szkół z terenu gminy oraz zaproszeni goście oddali hołd polskim oficerom zamordowanym w 1940 r. w Katyniu, a także ofiarom katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem w 2010 r.

2 maja w Białce Tatrzańskiej odbyło się podsumowanie oraz dekoracja uczestników Małopolskiej Szkolnej Ligi w Biegach Narciarskich.

W dniu 9 czerwca reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej Chłopców, które zostały rozegrane na stadionie.

 Kolejny już raz w ramach Festynu rodzinnego zaprosiliśmy wszystkich chętnych do aktywnego wypoczynku i w sobotę (3 czerwca) o 915 wyruszyliśmy spod lodowiska na rajd rowerowy, który prowadził ścieżką rowerową w kierunku granicy, następnie do Chochołowa, na Wierch Domański i ze Starego Bystrego powrót do Dunajca.

 26 maja reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym.

Dnia 9 czerwca 2017r. już po raz drugi uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w wojewódzkim Przeglądzie Pieśni Kresowej w Kąśnej Dolnej.

Dnia 3.06. odbył się w naszej szkole po raz kolejny Festyn szkolny. Tym razem przewodnim jego hasłem było: ,,Witajcie w naszej bajce’’ zainspirowany książką Jana Brzechwy ,,Akademia pana Kleksa’’.

W piątek 9 czerwca wszystkie klasy pierwsze gimnazjum uczestniczyły w wycieczce do Krakowa. Spod budynku szkoły wyjechaliśmy o godz. ósmej, a na miejsce dotarliśmy ok. godz. dziesiątej.

Dnia 31 maja 2017 roku klasy drugie „a” i „c” wraz z wychowawcami wybrały się do Krakowa na szkolną wycieczkę. Około godziny 8:00 zaczęła się nasza wyprawa.

W dniu 11 maja 2017r obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Wody połączony z Dniem Ziemi.

5 czerwca 2017 roku w ZSPiG w Czarnym Dunajcu odbył się finałowy etap I gminnego konkursu językowego zorganizowanego dla klas II i III dzieci ze  szkół z obszaru gminy Czarny Dunajec ‘The Amazing World of English Vocabulary’, który w tym roku skupił się na tematyce zwierzęcej ‘The World of Animals’

Dnia 1.06.2017 r. uczniowie klasy 4 a i b wyjechali na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej na Krzeptówkach oraz Sanktuarium Matki Bożej Ludźmierskiej z okazji rocznicy I Komunii Świętej.

Dnia 24.05.2017. kółko teatralne RUDUDU wzięło udział w XXV Małopolskim Spotkaniu Dziecięcych Grup Teatralnych w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z letniej hali sportowej!

Dzisiaj, czyli 27 kwietnia 2017 r. odbyły się potyczki szkolne w gimnazjum w Czarnym Dunajcu.

W dniu 12 kwietnia bieżącego roku uczniowie klas 1a i 1b pod kierunkiem p. Agaty Klimowskiej zaprezentowali krótki spektakl wielkanocny. Jego tematyka związana była z charakterem świąt wielkanocnych i z wydarzeniami Wielkiego Tygodnia.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy zechcieli pomóc w zbiórce pieniędzy oraz podarować fanty, które były przeznaczone na loterię podczas akcji "Grosz do grosza". 
Dzięki Wam udało się nam zebrać tym razem 571,01 zł, które zostały przekazane do fundacji "Być Bardziej", której celem jest walka z niedożywieniem wśród uczniów.

Na zajęciach świetlicowych prowadzone są różne zajęcia, tym razem dzieci bawiły się w architektów i projektowały w pudełkach różne krainy. Jak widać świetliczaki są bardzo kreatywne - proszę zwrócić uwagę na fakt, że nie ma dwóch takich samych pudełek :) 
następne >>
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a