Jesteś tutaj: Klasa 0

Klasa 0

Wiecie jakiego mieliśmy gościa w naszej klasie?!

Nie uwierzycie, to był sam święty Mikołaj, najprawdziwszy….ale po kolei.

Kolejne zadanie jakie dzieci otrzymały w tajemniczym Kalendarzu brzmiało następująco: wykonaj wraz z rodzicami w domu ozdobę choinkową i przekaż ją na świąteczny kiermasz.

Grudzień jest okresem w którym w wielu domach pojawia się Kalendarz Adwentowy. Zerówka naturalnie również taki Kalendarz otrzymała, darczyńcą Kalendarza był święty Mikołaj.

10 listopada 2017 roku świętowaliśmy w szkole Dzień Niepodległości. Dzieci kształtowały postawę odpowiedniego zachowania się podczas akademii, odświętnie ubrane były uczestnikami przedstawienia przygotowanego przez ich starszych kolegów.

Kolejne adwentowe zadanie do wykonania polegało na wykonaniu świątecznej kartki oraz wysłaniu jej do bliskiej osoby.

W szkole został zorganizowany konkurs promujący dobre wychowanie oraz używanie zwrotów grzecznościowych.

Jakież było zdziwienie dzieci i ile radości można było zobaczyć na ich buźkach, kiedy zostało odczytane kolejne zadanie od Mikołaja.

Geometria – poznajemy figury trójkąty, kwadraty, koła nie są nam już straszne. Dzięki nim wiemy, ze można zbudować całkiem fantazyjny świat i uczyć się kolejny raz poprzez zabawę.

Halloween, Halloween…. Koniecznie musi być straszny?

Ogólnopolska akcja w szkołach i przedszkolach  „Śniadanie daje moc” zawitała i do nas!

19 października klasa 0 była na wycieczce w Niedzicy. Tym razem nie zwiedzali zamku, tylko korzystali z atrakcji jakie serwuje tamtejsza Spiska Kraina.

Strona klasy 5b