Archiwum 2018/2019

Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno – językowy dotyczący naszego regionu. Uczniowie z naszej gminy wykonali prace plastyczne i multimedialne prezentujące związek Podhalan z USA.

W tym roku szkolnym ponownie jeździliśmy (uczniowie klas drugich) na baseny termalne do Chochołowa, gdzie pod okiem instruktorów uczyliśmy się pływać. W poprzednich latach w ramach

programu "Już pływam", obecnie "Umiem pływać".

Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Aleksandra Hadzik w liście skierowanym do rodziców i opiekunów, apeluje o zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom podczas wakacj.

3 czerwca br. trzydziestu kinomaniaków z klas 3-6 wybrało się do kina „tatry” w Nowym Targu na najnowszą produkcję Disneya „Aladyn”.

Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu po raz trzeci włączyła się w ogólnopolską akcję „Jak nie czytam, jak czytam”, organizowaną przez redakcję miesięcznika „Biblioteka w szkole”.

W dniu 21 maja 2019 roku grupa teatralna „Rududu” udała się do Młodzieżowego Domu Kultury im. Andrzeja Bursy w Krakowie, by wziąć udział w Małopolskim Spotkaniu Teatrzyków Dziecięcych.

W dniu 30 maja 2019 roku grupa teatralna Rududu pod opieką p. Barbary Zastawnik i Agnieszki Paniak pojechała do Teatru Witkacego na spektakl „Demonizm zakopiański”.

W dniu 8 czerwca 2019 roku grupa teatralna Rududu  wzięła udział w akcji charytatywnej „Dzieci dzieciom”, której celem było zbieranie funduszy na leczenie i rehabilitację Asi Podczerwińskiej.

Od lutego do marca 2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dni Bezpiecznego Internetu.

Dnia 14 maja w naszej szkole odbyło się spotkanie z podróżnikiem Panem Samuelem Kempskim.

Dnia 03.06.2019 roku w naszej szkole odbyła się dla klas trzecich gimnazjum i ósmych szkoły podstawowej prezentacja Publicznego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi SPSK w Czarnym Dunajcu.

W dniach 23,24 maja br. uczniowie z klas 6a,b wzięli udział w wycieczce do Wrocławia.

W dniu 3 czerwca 2019 r. w ramach wolontariatu naszej szkoły wspólnie z przedstawicielami SU oraz piątką uczniów z klasy 5a odwiedziliśmy Dom Dziecka w im. Bł Karoliny Kózkówny w Spytkowicach.

Przez cały marzec oraz połowę maja Samorząd Uczniowski organizował środy czytelnicze.

W ramach akcji „Podziel się jedzeniem, które dla innych jest tylko marzeniem, w dniach od 27 – 31 maja 2019 roku Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę jedzenia dla dzieci z Domu Dziecka im. Bł. Karoliny Kózkówny w Spytkowicach.

następne >>