Archiwum 2017/2018

Oddział zerowy naszej szkoły zaprosił swoich najbliższych na wspólne świętowanie Dnia Babci i Dziadka. Rodzice, rodzeństwo oraz główni goście, czyli dziadkowie, mieli szansę poznać rozliczne talenty przedszkolaków.

W dniach 19, 20 czerwca, w ramach Dni Sportu został zorganizowany Szkolny Turniej Badmintona. Uczniowie rywalizowali w kategoriach dziewcząt i chłopców (klasy 4-5 oraz 6-7), w grze pojedynczej oraz deblowej.

Z uwagi na treningi szkółki piłkarskiej „Wisła” boisko Orlik nie będzie ogólnodostępne w poniższych terminach:

29 czerwca  w godz.– 16.45 – 19.15

3 lipca w godz. – 17.30 – 20.00

5, 10, 12 lipca w godz. – 16.45 – 19.15

W dniu 25 maja 2018r klasy drugie gimnazjum pod opieką wychowawczyń p. D. Rafacz, p. M. Kucharskiej- Żadło, p. M. Czapli i p. pedagog Z. Polaczek- Pondel oraz p. Szczepana- pilota udały się na wycieczkę na Jurę Krakowsko- Częstochowską.

Drugie podejście do obserwacji wieczornego nieba przez teleskop okazało się bardziej szczęśliwe (poprzednio uniemożliwiła nam to gruba warstwa chmur).

W dniu 06.06.2018r, na stadionie w Czarnym Dunajcu, został rozegrany Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców dla uczniów z rocznika 2005 i młodszych. 7 drużyn zostało podzielonych na dwie grupy.

W naszej szkole co roku organizowana jest duża ilość różnych akcji o charakterze charytatywnym, poczynając od zwykłych zbiórek pieniędzy, tworzenia pięknych prac plastycznych licytowanych na cele charytatywne, kiermaszy, na jedzeniu kończąc.

5 czerwca 2018 roku w ZSPiG w Czarnym Dunajcu odbył się finałowy etap II gminnego konkursu językowego - ‘The Amazing World of English Vocabulary’ zorganizowanego dla klas III i IV dzieci ze szkół z obszaru gminy Czarny Dunajec. Tematem tegorocznej edycji był CZŁOWIEK – ‘The Word of people’.

Nareszcie dotarli do nas długo oczekiwani goście. W naszej szkole gościmy od niemal dwóch tygodni dwóch Stanleyów z projektów na lekcjach języka - „Flat Stanley Project”.

następne >>