Archiwum 2019/2020

Drodzy Absolwenci.

W dniu 31 lipca br. mają być ogłoszone wyniki egzaminów po klasie ósmej.

W tym dniu również będą do odbioru (przez Ucznia lub Rodzica) zaświadczenia w szkole (w godzinach 9-15).

Uczniowie z Wróblówki mogą skorzystać z dowozu/odwozu na zakończenie roku szkolnego. Autobus na pierwszym przystanku (za Chracą) będzie o godz. 8   Wyjazd ze szkoły do Wróblówki ok. godz. 11.30
Oczekiwanie na spotkanie w klasie, lub odwóz - na świetlicy szkolnej.

Z uwagi na pandemię covid-19 nie będzie w tym roku, wspólnego dla wszystkich, zakończenia szkoły.

Uczniowie powinni być w maseczkach oraz przez cały czas utrzymywać dystans społeczny (min. 2 m). Przy wejściu do szkoły należy zdezynfekować dłonie.

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy Wasze Pociechy, do wzięcia udziału w programie “Wakacje z Gigantami”, czyli darmowych lekcjach programowania.

           Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie.

   Kolejną decyzją MEN przedłużyło nauczanie na odległość do 26 czerwca br. przypominamy, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego, dzień 12 czerwca (piątek po Bożym Ciele) jest dniem wolnym od zajęć (dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczych, stacjonarnych oraz prowadzonych na odległość). Uchwałą RP, takimi dniami są również dni egzaminów klas ósmych (16, 17 i 18 czerwca), w związku z koniecznością ich zorganizowania i przeprowadzenia w ścisłym rygorze sanitarnym.

"Bo nie zastąpi Ciebie nikt,
Do światła otworzyłeś drzwi...
Trafił duch do naszych serc
Stał się cud - zniknął lęk"
Autor: Marek Dutkiewicz
Kompozytor: Romuald Lipko

W tym roku szkolnym nasz szkoła po raz pierwszy wzięła udział w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Finansów

W tym roku szkolnym nasz szkoła po raz pierwszy wzięła udział w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Finansów.

Zachęcam do śpiewania i nagrywania piosenki "Nie zastąpi Ciebie nikt". Można wykonać do muzyki bez podkładu ("taśma profesjonalna") lub oryginalnej, ("taśma z podkładem"), samemu lub z rodziną.
Nagrane filmiki proszę przesyłać do pani katechetki Barbary Zastawnik - messengerem lub na maila: bbjach@poczta.fm

Zapraszamy

W związku z informacją, żeod 6 maja br. przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych i inne formy wychowania przedszkolnego będą otwarte prosimy o zapoznanie się z następującymi informacjami opracowanymi w oparciu o treść komunikatu MEN:

Gospodarstwo rolne jest źródłem wielu zagrożeń dla osób przebywających i pracujących w nim. Są na nie szczególnie narażone dzieci, które w związku z zamknięciem szkół na skutek rozprzestrzeniania się pandemii coronowirusa COVID- 19 obecnie więcej czasu przebywają w domu.

Mimo sytuacji panującej na świecie i w kraju, nasi uczniowie wraz z rodzicami przyłączyli się do dobrowolnej akcji sprzątania świata.

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!
Rozporządzeniem MEN kolejny raz wydłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w szkołach. Będziemy prowadzili kształcenie na odległość co najmniej do 24 maja.
Egzaminy ósmoklasistów mają odbyć się w terminie 16-18 czerwca.

Czas na nowy konkurs
Kto zgadnie jak nazywa się największy na świecie las z samych drzew osikowych ? (widoczny na zdjęciu).

Podczas zdalnego nauczania uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Akcji "Kartka dla medyka", która polegała na namalowaniu, zrobieniu kartki, rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla osób pracujących w służbie zdrowia-lekarzy, pielęgniarek i ratowników  medycznych.

następne >>
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a