Archiwum 2021/2022

Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru
przyniesie spokój i radość.

W  tym roku Mikołaj w klasach drugich był hojny

Nasza szkoła wzięła udział w IV edycji Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Łańcuch Dobra organizowanej przez Stowarzyszenie „Pro Salute”.

Miesiąc grudzień obfitował w pracę twórczą wolontariatu szkolnego w wyniku, której uczniowie przygotowali na kiermasz świąteczny ręcznie robione mydełka, kartki świąteczne oraz choinki i stroiki

Nikt nie zachęci ucznia  do czytania lektury, jeśli sposób jej omówienia będzie stereotypowy, a dla dziecka nudna. Test  ze znajomości tekstu lektury,  kartę pracy, charakterystyka  i tym podobne… Warto więc zaskoczyć, zaciekawić!

Komunikat dla rodziców i opiekunów

Szanowni Państwo,

w życiu Waszym i Waszego dziecka rozpoczyna się kolejny, jakże ważny etap – rozpoczęcie nauki w klasie pierwszej szkoły podstawowej.

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją z którą się mierzymy poniżej przesyłam informacje na temat działań podejmowanych przez Wojewodę Małopolskiego Łukasza Kmitę mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa uchodźcom z Ukrainy.

Naszym uczniom nie brakuje kreatywności! Dziś w szkole odbył się „dzień bez plecaka”. Zobaczcie, w co  można spakować książki i zeszyty.

Szkolny konkurs pn.: "Najpiękniejsza palma wielkanocna"

POZNAJMY SIĘ! DZIEŃ INTEGRACJI

Serdecznie zapraszamy na kiermasz świąteczny, który odbywa się na jadalni szkolnej i trwać będzie do 13.04.2022 r.

Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu otrzymała wsparcie finansowe w kwocie 107 400 złotych w ramach programu Laboratoria Przyszłości, jako pionier wśród szkół podstawowych

W dniu 7 kwietnia 2022 roku uczniowie klasy 6a wzięli udział w Gminnych Prezentacjach Form Teatralnych Zespołów Szkolnych i Pozaszkolnych „Bajkluś ”.

Historia lokalna …

W ramach przygotowań do II Gminnego Konkursu Historycznego „ Historia mojego regionu” - Historia i kultura Żydów Polskich

z Czarnego Dunajca i okolic

„Jeśli zapomnę kamienie wołać będą”

W dniu 18 maja 2022 roku chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji SPRZĄTANIA Czarnego Dunajca

następne >>
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a