Archiwum 2021/2022

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu składa serdeczne podziękowanie Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w Czarnym Dunajcu za znalezienie sponsorów, firm: Pan Steskal i Balser i zakup dwóch kompletów strojów sportowych dla naszych dziewcząt na zawody sportowe.

Alexandra Gubek jest uczennicą klasy Va i do naszej szkoły uczęszcza już drugi rok. Jest uczennicą bardzo ambitną i pracowitą.
Podczas zajęć dodatkowych z języka angielskiego z Alexandrą zrodził się pomysł, by w ramach współpracy międzynarodowej nawiązać kontakt ze szkołą, w której uczyła mama Aleksandry

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Nowym Targu ogłasza konkurs pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy"

Bezpłatny kreator zdjęć do m-LEGITYMACJI

W dniu 17 września 2021 roku w naszej szkole odbyły się gminne urochystości z okazji Dnia Sybiraka

Do końca września trwa ogólnopolska akcja charytatywna - Kredkobranie.

W środę 15 września obchodzimy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki.

Podsumowanie akcji charytatywnej KREDKOBRANIE

Portal edukacyjny dyktanda.pl  serdecznie zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w specjalnym dyktandzie z okazji Święta Edukacji Narodowej!

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych zaproszenie do zabawy „Październik Miesiącem Bibliotek Szkolnych”

W tym roku szkolnym bibliotekarz zaprasza chętnych uczniów klas 4-8 wszystkich szkół z naszej gminy do udziału w XI Międzyszkolnym Konkursie dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych pt. "Przygody niwzwykłych chłopców"

 

W tym roku szkolnym odbył się pierwszy kiermasz Taniej Książki z wydawnictwa i hurtowni książek z Tuliszkowa

W dniach 14-16 września,  klasy ósme naszej szkoły pod opieką nauczycieli p. K. Piotrowskiej, p. G. Bałek, p. M. Rapacza i p. M. Skupnia, uczestniczyli  w wycieczce współfinansowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach programu „Poznaj Polskę”.

20 października 2021 r. uczniowie klasy 7b wzięli udział w warsztatach plastycznych, które przeprowadził pan Wojciech Pondel

„Październik Miesiącem Bibliotek Szkolnych”. Takie hasło widnieje w czytelni naszej biblioteki na gazetce ściennej. Tegoroczne obchody tego święta kumulują się na słowach: Książka nas łączy.

Pożegnanie babiego lata w Przystani -Szczęśliwe Jutro we Wróblówce  16.10. 2021r.

 

Dnia 26 października odbył się finał V Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II pt. "Maryja w życiu Jana Pawła II"

Minikonkurs na temat "Wieży Babel"

następne >>
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a