Szanowni rodzice: w związku z reorganizacją pracy szkoły od br szkolnego w budynku działa jeden sekretariat (SP).
W związku z tym nr tel.182647101 (GM) jest nieaktualny.
Nr telefonu do sekretariatu szkoły to: 18 26 573 23

Jesteś tutaj: Biblioteka szkolna

Biblioteka szkolna

BIBLIOTEKA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W CZARNYM DUNAJCU SERDECZNIE DZIĘKUJE WSZYSTKIM, KTÓRZY OFIAROWALI SWOJE KSIĄŻKI DO BIBLIOTEKI W ROKU SZKOLNYM 2017 / 2018

1. Maksymilian Mazanek 3 b - 3 sztuki
  1. Andrzej Pierchlak 1 a - 5 sztuk
  1. Mikołaj Florczyk 2 a  - 26 sztuk

Nauczyciel - bibliotekarz Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu  serdecznie zaprasza uczniów klas IV – VI ze wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy do udziału w  konkursie czytelniczym pt.”Świat Astrid Lindgren”.

Konkursy miesięczne organizowane przez bibliotekarza Szkoły Podstawowej odbywają się w każdym miesiącu roku szkolnego począwszy od września 2016 roku i trwają do maja 2017 r.

W tym roku szkolnym bibliotekarze, wykorzystując pomysł pań Urszuli Stępniewskiej i Karoliny Szostak – Lubomskiej ze Szkoły Podstawowej nr 35 w Toruniu, w dniach od 30 września 2016 do 20 stycznia 2017 roku podjęli się przeprowadzenia oryginalnej formy promocji czytelnictwa. Wykorzystując fotografię oraz film rozpoczęto projekt czytelniczy pt. „Wywołujemy ducha książki”.

BIBLIOTEKA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W CZARNYM DUNAJCU SERDECZNIE DZIĘKUJE WSZYSTKIM, KTÓRZY OFIAROWALI SWOJE KSIĄŻKI DO BIBLIOTEKI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017