W związku z niskimi temperaturami, w dniu jutrzejszym (09.01.2017 - poniedziałek) - zajęcia lekcyjne zostały odwołane!

Do dnia 30 marca trwają zapisu dzieci do oddziału przedszkolnego (rocznik 2011) oraz do pierwszej klasy szkoły podstawowej (rocznik 2010). Serdecznie zapraszamy do zapisów - zgłoszenia dostępne w zakładce Dla rodziców - rekrutacja oraz w sekretariacie szkoły od pon. - pt. w godzinach od 8:00 do 16:00.

Jesteś tutaj: Biblioteka szkolna

Biblioteka szkolna

W tym roku szkolnym bibliotekarze, wykorzystując pomysł pań Urszuli Stępniewskiej i Karoliny Szostak – Lubomskiej ze Szkoły Podstawowej nr 35 w Toruniu, w dniach od 30 września 2016 do 20 stycznia 2017 roku podjęli się przeprowadzenia oryginalnej formy promocji czytelnictwa. Wykorzystując fotografię oraz film rozpoczęto projekt czytelniczy pt. „Wywołujemy ducha książki”.

BIBLIOTEKA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W CZARNYM DUNAJCU SERDECZNIE DZIĘKUJE WSZYSTKIM, KTÓRZY OFIAROWALI SWOJE KSIĄŻKI DO BIBLIOTEKI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017