Jesteś tutaj: Szkoła / >Archiwum / Rok Szkolny 2022/2023 / Europejski Dzień Języków Obcych - po raz kolejny

Europejski Dzień Języków Obcych - po raz kolejny

Tegoroczna edycja objęła całą szkołę, tak, aby jak największe grono naszych uczniów zapoznać z kulturą i niektórymi aspektami krajów anglo - i niemieckojęzycznych.

• Uczniowie klas 1-6 mogli wziąć udział w konkursie plastycznym - PORTRET KRÓLOWEJ ELŻBIETY II.
  • Uczniowie klas 3 i 4 zmagali się z alfabetem i literowaniem w języku angielskim w konkursie SPELLING BEE.
  • Uczniowie klas siódmych brali udział w konkursie literowania w języku niemieckim BUCHSTABIER-WETTBEWERB.
  • Uczniowie klas 7 i 8 uczestniczyli w lekcjach kulturowo - językowych, poświęconych rozwiązywaniu zadań egzaminacyjnych w quizach i rozgrywkach drużynowych.

WYNIKI KONKURSU SPELLING BEE

1. miejsce - Emilka Mazanek kl. 4 a
  2. miejsce - Jaś Głowacz kl. 6b
  3. miejsce - Magda Rafacz kl. 4 a

Wszystkim uczestnikom konkursów gorąco dziękujemy za udział!!! Dziękujemy, że co rok możemy na Was liczyć i jak zawsze jesteście niezawodni! Dziękujemy za liczne i wspaniałe i starannie wykonane prace, za naukę litrowania i trud włożony w zapamiętanie słówek! HUGE THANK YOU!!! YOU ARE GREAT!!! A dla zwycięzców - CONGRATULATIONS!!! No i do zobaczenia za rok - SEE YOU NEXT YEAR!