Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września (poniedziałek) godz. 900

Msza św. w kościele, następnie przejście do szkoły (hala sportowa), później krótkie spotkania w klasach.

Uczniowie z Wróblówki zostaną dowiezieni bezpośrednio pod kościół (na pierwszym przystanku – za Chracą - gimbus będzie o 845)

Jesteś tutaj: Dla uczniów / >Konkursy / Konkursy 2014/2015 / Sprawozdanie z całorocznego konkursu fotograficzno- plastycznego „Cztery pory roku w obiektywie i na obrazie”

Od października 2013r do czerwca 2014r w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum trwał konkurs fotograficzno- plastyczny „Cztery pory roku w obiektywie i na obrazie”. Głównymi celami tego przedsięwzięcia było uwrażliwianie młodzieży na piękno otaczającej przyrody, uświadomienie uczniom, jaką rolę pełni przyroda w życiu człowieka, pokazanie młodzieży, że ciekawe obiekty są dziedzictwem przyrodniczym i niezbędna jest ich ochrona, rozwijanie umiejętności samodzielnego prowadzenia obserwacji przyrodniczych, kształtowanie umiejętności fotograficznych i artystycznych, kształtowanie umiejętności edytowania zdjęć przy użyciu różnych programów do obróbki grafiki, wyrabianie poczucia estetyki. W konkursie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie naszego zespołu. Podzielony był na cztery edycje. Wyniki edycji jesień i zima zostały ogłoszone w czasie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody. Edycja wiosenna i letnia została podsumowana w czasie Festynu Rodzinnego, wtedy też nagrodzono uczestników. Oto jak prezentują się całoroczne wyniki;

PPRACE PLASTYCZNE- SZKOŁA PODSTAWOWA

EDYCJA JESIEŃ- pastele olejne

Klasy 0-1

1. Marysia Pondel kl 1 b
  2. Kacper Piczura kl 0
  3. Łukasz Stołowski kl 1b

Klasy 2-3

1. Maciek Czapla kl 3 b
  2. Gabrysia Głowacz kl 2 b
  3. Marysia Fudala kl 2 a

Klasy 4-5

1. Aleksandra Kojs kl 5 b
  2. Przemek Krupa kl 4 b

EDYCJA ZIMA- zimowy kolaż

1. miejsce: Jan Kucharski kl 3 a, Oliwia Łowicka kl 2 c
  2. miejsce Zuzia Skoczeń kl 2 b
  3. miejsce Ola Tylczak

Wyróżnienia: Rafał Głowacz 2 a, Aleksandra Kojs Vb, Maria Fudala 2a

EDYCJA WIOSNA- „Pastelowa wiosna”

1. miejsce ex aequo: Aleksandra Skoczeń kl II b, Przemek Krupa kl IV b
  2. Aleksandra Pondel kl IIIa
  3. Zuzanna Skoczeń kl II b

FOTOGRAFIE- GIMNAZJUM

EDYCJA JESIEŃ

1. miejsce ex aequo: Monika Jakubczyk kl Ia „Pośród czerwieni”, Michał Rafacz kl I a „Droga przez las”
  2. miejsce Anna Jakubczyk kl I a „Jesienny Giewont”
  3. miejsce Wiktoria Wiatrowska kl III b „Jesienne złoto skąpane w słońcu”

EDYCJA ZIMA

1. miejsce Carina Kruk kl II c „Pierwszy śnieg”
  2. miejsce Klaudia Białoń kl II c „Zaśnieżone Tatry”
  3. miejsce Anna Nitka kl II c „Biały świerk”

EDYCJA WIOSNA

1. miejsce ex aequo Monika Jakubczyk kl I a „Przebudzona pszczoła”, Dawid Skóbel kl III a „Wiosna”
  2. miejsce ex aequo Klaudia Białoń kl II c „Wiosna w sadzie”, Małgorzata Zgama kl VI a SP „Wiosna”
  3. miejsce ex aequo Zuzanna Gogolak kl VI a SP „Kwitnąca wiosna”, Anna Jakubczyk kl I a „Oznaki wiosny”

Wyróżnienia: Wiktoria Wiatrowska kl III b „Wiosna w czterech odsłonach”, Mariola Spankowska kl II b „Kaczeńce wśród mokradeł”, Weronika Owsianka kl II a „Biała Pani”, Anna Nitka kl II c „Wiosna w sadzie”

Wszyscy zwycięzcy otrzymali nagrody oraz dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców.  W edycji wiosennej i letniej nagrody dla gimnazjalistów ufundowała p. Maria Zięba, hotel i restauracja „Leśniczówka u Zięby” w Witowie. Naszym darczyńcom składamy serdeczne podziękowania.