Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września (poniedziałek) godz. 900

Msza św. w kościele, następnie przejście do szkoły (hala sportowa), później krótkie spotkania w klasach.

Uczniowie z Wróblówki zostaną dowiezieni bezpośrednio pod kościół (na pierwszym przystanku – za Chracą - gimbus będzie o 845) 

Jesteś tutaj: Dla uczniów / >Konkursy / Konkursy 2014/2015 / Konkurs multimedialny „Przyjaciel lasu”

Konkurs multimedialny „Przyjaciel lasu”

W lutym i marcu bieżącego roku kilku wzięło udział w konkursie multimedialnym „Przyjaciel lasu”. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VI Szkół Podstawowych oraz Gimnazjów w całej Polsce, a zorganizowany został przez Towarzystwo Przyjaciół Lasu.

Na konkurs należało przygotować prace o tematach: 

a) „Kto jest przyjacielem lasu” - uczniowie klas IV - VI Szkół Podstawowych – uczniowie mieli zaprezentować kto jest przyjacielem lasu i dlaczego.

b) „Lasy w mojej okolicy” - uczniowie Szkół Gimnazjalnych zaprezentowali najciekawsze oraz najbardziej wartościowe - w ich ocenie - tereny leśne znajdujące się w pobliżu miejsca zamieszkania.

Konkurs przebiegał w dwóch etapach- szkolnym i ogólnopolskim. Spośród prac konkursowych wykonanych przez uczniów jednej placówki, nauczyciel- koordynator wyłonił jedną, którą przesłał na adres e-mail: konkurs@przyjacielelasu.org.pl. Następnie, w ramach ogólnopolskiego etapu konkursu prace były oceniane przez Komisję Konkursową. Do konkursu ogólnopolskiego zakwalifikowano prace Maćka Czapli z kl 4b SP i Bolka Winiarskiego z kl III b Gim. Na poniższych stronach możecie obejrzeć prace swoich kolegów.

 

http://przyjacielelasu.org.pl/kto_jest_przyjacielem_lasu- praca Maćka Czapli

http://przyjacielelasu.org.pl/las_w_mojej_okolicy- praca Bolka Winiarskiego

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a