W związku z niskimi temperaturami, w dniu jutrzejszym (09.01.2017 - poniedziałek) - zajęcia lekcyjne zostały odwołane!

Do dnia 30 marca trwają zapisu dzieci do oddziału przedszkolnego (rocznik 2011) oraz do pierwszej klasy szkoły podstawowej (rocznik 2010). Serdecznie zapraszamy do zapisów - zgłoszenia dostępne w zakładce Dla rodziców - rekrutacja oraz w sekretariacie szkoły od pon. - pt. w godzinach od 8:00 do 16:00.

Jesteś tutaj: Szkoła / HALOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W KATEGORII DZIEWCZĄT W ZAŁUCZNEM

Dnia 23 stycznia 2017r. na Hali Sportowej w Załucznem odbył się Halowy Turniej Piłki Siatkowej o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec dla Szkół Gimnazjalnych w kategorii DZIEWCZĄT. W zawodach wystąpiło 5 reprezentacji szkół z terenu gminy Czarny Dunajec, a mianowicie gimnazjum z Piekielnika, Załucznego, Cichego JP II, Czarnego Dunajca oraz z SPSK z Czerwiennego. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Justyna Podczerwińska, Maria Chlebek, Patrycja Stanek, Patrycja Świderski, Izabela Michalik, Anna Lipień, Karolina Jakubczak i Magdalena Gacek. W klasyfikacji końcowej gimnazjum w Czarnym Dunajcu zajęło miejsce czwarte. Zwycięskie zespoły do III miejsca otrzymały puchary. Wszystkie drużyny za zajęcie poszczególnych miejsc otrzymały pamiątkowe dyplomy, posiłek i napoje. Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem naszej drużyny był P. W. Antolak.

Justyna Podczerwińska kl.IIIc