W związku z niskimi temperaturami, w dniu jutrzejszym (09.01.2017 - poniedziałek) - zajęcia lekcyjne zostały odwołane!

Do dnia 30 marca trwają zapisu dzieci do oddziału przedszkolnego (rocznik 2011) oraz do pierwszej klasy szkoły podstawowej (rocznik 2010). Serdecznie zapraszamy do zapisów - zgłoszenia dostępne w zakładce Dla rodziców - rekrutacja oraz w sekretariacie szkoły od pon. - pt. w godzinach od 8:00 do 16:00.

Jesteś tutaj: Szkoła / Dzień babci i dziadka

Dzień babci i dziadka

W czwartek 26 stycznia 2017 roku w naszej szkole uczniowie klasy 0 wraz z wychowawcą panią Beatą Piekarczyk-Gal świętowali dzień Babci i Dziadka.

Z okazji ich święta  przygotowany został program artystyczny.

Przedstawiona została inscenizacja jasełek, podczas której wspólnie odśpiewane zostały kolędy oraz góralskie pastorałki.

Po części artystycznej wnuki składały życzenia i wręczały laurki oraz zaprosiły dziadków do stołów, gdzie rodzice przygotowali  słodki poczęstunek.

Tekst: Beata Piekarczyk-Gal