Szanowni rodzice: w związku z reorganizacją pracy szkoły od br szkolnego w budynku działa jeden sekretariat (SP).
W związku z tym nr tel.182647101 (GM) jest nieaktualny.
Nr telefonu do sekretariatu szkoły to: 18 26 573 23

Jesteś tutaj: Szkoła / Koncert Noworoczny

Koncert Noworoczny

W tym roku szkolnym Koncert  Noworoczny był zorganizowany w niedzielę, 15 stycznia 2017 r.

Na samym początku wszyscy mogli podziwiać pokaz jazdy figurowej na lodowisku. Pokaz był przygotowany przez panią Dorotę  i jej podopieczne z klubu „Góralki”.

Następnie odbyła się prezentacja najmłodszych naszych uczniów. Pani Urszula Bukowska przygotowała przepiękny koncert kolęd z klasą 3c.  Oglądnęliśmy też pouczające jasełka, które jak co roku zostały opracowane przez panie – Agatę Rokicką i Barbarę Zastawnik, a wykonane przez zespół „Rududu”.  Na zakończenie mogliśmy zachwycić się  układem tanecznym dziewczynek ze świetlicy szkolnej, które zatańczyły do znanej piosenki „Hallelujah” L. Cohena, a które przygotowała pani Karolina Głowacz.

W trakcie koncertu była przeprowadzona licytacja laleczek wykonanych przez uczniów i nauczycieli na rzecz UNICEF. Dzięki dobrej zabawie i elokwentności panów Marka Skupnia i Macieja Rapacza oraz hojności rodziców i publiczności uzbieraliśmy na aukcji kwotę 3160 złotych.

W auli naszej szkoły można było obejrzeć projekt czytelniczy „Wywołujemy ducha książki” przygotowany przez uczniów klas od 3 do 6 oraz gimnazjum. Specjalnie wyeksponowane zdjęcia ukazywały scenki z wybranych książek, a nakręcone filmy zainteresowały zwiedzających.

Na stoisku obok można było jeszcze nabyć piękne ozdoby choinkowe. Na jadalni, stoiska ze słodyczami i napojami zachęcały uczestników do zatrzymania się na chwilę i spróbowania swojskich wypieków.

W tym dni rozpoczął się również finał WOŚP. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała po raz 25 w historii. Ponad 120 tys. wolontariuszy w każdym zakątku Polski, ale także i świata zbierają pieniądze do puszek WOŚP. Zebrane środki tradycyjnie trafią na zakup sprzętu medycznego dla dzieci. Punktualnie o godz. 20 Jerzy Owsiak szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dał sygnał do odpalenia światełka do nieba.

Przez cały dzień nasi uczniowie, którzy byli wolontariuszami WOŚP zbierali pieniądze na ten szczytny cel. Uzbierano 5490 złotych.

Wszystkim bardzo, bardzo dziękujemy za pracę i dobrą zabawę.

Tekst: E. Bielak

>>Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć<<