Jesteś tutaj: Szkoła / WIECZORKI FILMOWE W NASZEJ SZKOLE

WIECZORKI FILMOWE W NASZEJ SZKOLE

Wszyscy uwielbiamy kino i klimat jaki towarzyszy oglądaniu w nim filmów. Duży ekran, wielka ciemna sala, popcorn i grupa znajomych, z którymi lubimy spędzać czas wolny. Wszystko to zapewniła nam nasza szkoła. W  dniach 18-19 listopada zorganizowaliśmy wieczorki filmowe dla dzieci i młodzieży wszystkich grup wiekowych. Rozpoczęliśmy oglądanie w czwartek o godzinie 17.00 z naszymi najmłodszymi milusińskimi i „Misiem Paddingtonem”. W piątek grupa starszych dzieci z klas V-VII  uczestniczyła w anglojęzycznym seansie filmu „Kubo i dwie struny” (‘Kubo and 2 strings’), a późnym wieczorem grupa gimnazjalna spotkała się na seansie „Slumdog. Milioner z ulicy”. Atmosfera tych wieczorków była wyjątkowa. Wszyscy bawili się doskonale. Już mamy chęci na kolejne tego typu spotkania. Oby jak najszybciej doszły do skutku.