Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września (poniedziałek) godz. 900

Msza św. w kościele, następnie przejście do szkoły (hala sportowa), później krótkie spotkania w klasach.

Uczniowie z Wróblówki zostaną dowiezieni bezpośrednio pod kościół (na pierwszym przystanku – za Chracą - gimbus będzie o 845)

Jesteś tutaj: Szkoła / >Archiwum / Archiwum 2017/2018 / WIECZÓR GIER KLASY 4B

WIECZÓR GIER KLASY 4B

18 grudnia 2017 r. w naszej szkole miało miejsce niebywałe zdarzenie – uczniowie klasy 4b z wychowawczynią mimo zimowej aury i późnej pory zgromadzili się w dość licznym gronie na niebieskiej Sali aby razem spędzić czas na grach planszowych. W małych grupach lub parach przez 2 godziny uczestnicy spotkania ćwiczyli swoją pamięć, koncentrację, wiedzę lub sprawdzali swoje szczęście. Grali w m.in. Twistera, Ego, La Cucaracha, Eurobiznes, 5 sekund, Zgadnij kto to, Pop it!, kości. Czas minął nieubłaganie w często gorącej atmosferze i na świetnej zabawie. „Nie możemy się doczekać kolejnego Wieczoru Gier!” – tak wygląda zgodna opinia uczestników.