Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września (poniedziałek) godz. 900

Msza św. w kościele, następnie przejście do szkoły (hala sportowa), później krótkie spotkania w klasach.

Uczniowie z Wróblówki zostaną dowiezieni bezpośrednio pod kościół (na pierwszym przystanku – za Chracą - gimbus będzie o 845)

Jesteś tutaj: Szkoła / >Archiwum / Archiwum 2017/2018 / Nauczyciel na medal w edycji na rok 2017

Nauczyciel na medal w edycji na rok 2017

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w konkursie Nauczyciel na medal w edycji na rok 2017 w kategorii klas I-III pierwsze miejsce w powiecie nowotarskim zajęła pani Urszula Bukowska, długoletnia nauczycielka młodszych klas, a także muzyki i plastyki w naszej szkole. Pełniła też przez kilka lat funkcję zastępcy dyrektora placówki. W listopadzie ur przeszła na zasłużoną emeryturę.

Gratulujemy wyróżnienia, dziękujemy za wieloletni wysiłek, zaangażowanie, serce i uśmiech,  oraz życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz pociechy z bardzo licznego grona wychowanków.