Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września (poniedziałek) godz. 900

Msza św. w kościele, następnie przejście do szkoły (hala sportowa), później krótkie spotkania w klasach.

Uczniowie z Wróblówki zostaną dowiezieni bezpośrednio pod kościół (na pierwszym przystanku – za Chracą - gimbus będzie o 845)

Jesteś tutaj: Szkoła / >Archiwum / Archiwum 2017/2018 / MIKOŁAJ W SZKOLE

MIKOŁAJ W SZKOLE

Zima w pełni, a jej piękna biała aura udziela się wszystkim. Każdy powoli zaczyna odczuwać magiczny klimat świąt i dreszczyk emocji związany z wizytą Mikołaja. 6 grudnia, już od samego rana podekscytowane dzieci czekały na wizytę tego zacnego Gościa. Wielu uczniów i nauczycieli postanowiło zaakcentować ten dzień ubierając świąteczne sweterki oraz gadżety kojarzące się z Mikołajem. Nawet Pani Dyrektor – Ewa Palenik pojawiła się w szkole w czapeczce elfa. Takie dni w szkole po prostu uwielbiamy. Od pierwszej lekcji każdy uczeń w lekkim nasłuchiwał dźwięku dzwoneczków i kroków zmierzających w kierunku kolejnych sal. Byliśmy bardzo zaintrygowani niecodziennym wyglądem „Świętego” i jego zabawnej gromady pomocników. Na przerwach czekały dla wszystkich słodkie niespodzianki i przesłania mikołajowe w formie małych karteczek, które każdy mógł wylosować dla siebie jako myśl do rozważenia na Nowy zbliżający się Rok.

W rolę Mikołaja wcielił się Jasiek Stanek, a jego pomocnikami w przecudownych strojach byli: Michał Harbut, Gosia Maczałaba, Dominika Czechowich, Ola Miętus i Karolina Sobula.

Wszyscy obdarowani dziękują za chwile radości i pyszne słodkości Samorządowi Uczniowskiemu.

>>Galeria zdjęć<<