Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września (poniedziałek) godz. 900

Msza św. w kościele, następnie przejście do szkoły (hala sportowa), później krótkie spotkania w klasach.

Uczniowie z Wróblówki zostaną dowiezieni bezpośrednio pod kościół (na pierwszym przystanku – za Chracą - gimbus będzie o 845)

Jesteś tutaj: Szkoła / >Archiwum / Archiwum 2017/2018 / SZKOLNE ANDRZEJKI

SZKOLNE ANDRZEJKI

Dnia 28 i 30 listopada Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował dyskoteki Andrzejkowe dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Poza muzyką, tańcami i świetną zabawą, uczestnicy mieli okazję wziąć udział w wielu zabawnych konkursach, min. jedzenia ptysia bez użycia rąk, tańca na gazecie / z balonem, w konkursach na najlepszy strój rockowy czy najciekawszą fryzurę i makijaż. Świetną zabawę zapewniła wszystkim ‘Fotobudka’, gdzie można było zmienić swój image i zrobić zabawne zdjęcia. Naszą zabawę umilili nasi szkolni iluzjoniści prezentując swoje talenty w przeprowadzaniu sztuczek karcianych. Mamy również szkolnych mistrzów w układaniu kostki Rubika, którzy w zadziwiająco krótkim czasie układali na naszych oczach wszystkie pola kolorystyczne. Szkolna Rada Rodziców zakupiła wszystkim posiłek w postaci pączka i soczku, a uczestnicy dyskoteki mogli wzbogacić nasz budżet samorządowy zakupując ciasta, babeczki i galaretki owocowe upieczone i przygotowane przez mamy dzieci, które wykazały wielkie serce i chęci oraz nieocenioną pomoc w uprzyjemnieniu nam tego dnia. Dzięki Waszej hojności i dobroci mamy środki finansowe na zakup nagród na konkursy i inne akcje organizowane przez SRU. Doskonała zabawa sprawiła, że dyskoteka na długo pozostanie w naszej pamięci.

>>Galeria zdjęć<<