Jesteś tutaj: Szkoła / SZKOLNE ANDRZEJKI 2018

SZKOLNE ANDRZEJKI 2018

„W dzień Św. Andrzeja

Wszystko w magię się zmienia…

Wokół wesoła zabawa:

Lanie wosku – poważna sprawa,

Butów układanie…

I o przyszłości bajanie…”

29 listopada 2018 roku w naszej szkole wraz z klasami V – VIII i III GM świetnie bawiliśmy się podczas ZABAWY ANDRZEJKOWEJ. Nie zabrakło zabawowych wróżb, które przygotowały nasze Samorządowe „Czarownice”, słodkiej kawiarenki z pysznościami, stoiska z goframi oraz FOTOBUDKI, która już w poprzednim roku robiła furorę. Tematem przewodnim tego wieczoru byli znani bohaterowie filmowi.

Parkiet rozgrzewali do czerwoności bardzo lubiani DJ-e: DJ Rafał i DJ Mati. Chłopaki rozkręcili też wszystkie przygotowane przez nas konkursy (na ciekawe zaprezentowanie swojej kreacji aktorskiej, konkurs tańca, konkurs na króla i królową balu). Zrobili to w iście HOLLYWOODZKIM stylu. Chłopaki – z serca dziękujemy za Wasze bezinteresowne zaangażowanie i profesjonalizm, którym uświetniliście tą imprezę. Zabawa była wspaniała, wesoła i zgrana. A nasi uczniowie, już następnego dnia określali imprezę mianem ‘petardy’.

W przerwach pomiędzy tańcami można było odpocząć w kawiarence i skosztować zgromadzonych tam pyszności.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za wsparcie naszej Samorządowej akcji i zaangażowanie w upieczenie pysznych ciast i ciasteczek.

Ten wspólnie spędzony czas pełen tańca i zabaw był bardzo udany. Będziemy go mile wspominać i czekać na powtórkę w przyszłym roku.

 >>Galeria zdjęć<<

Samorząd Uczniowski

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a