LODOWISKO!

W dniu  08.03.19 r. – piątek

– odwołana druga ślizgawka ogólnodostępna z godziny 18:30

W dniu 09.03.19 r. – sobota

-  na godzinę 13:00 zapraszamy na mecz hokeja, którego organizatorem jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji  IPA  Region Nowy Targ

- informujemy, że przesunięta zostanie trzecia ślizgawka na godzinę 19:30 

Jesteś tutaj: Szkoła / Wizyta Mikołaja

Wizyta Mikołaja

Nadszedł w końcu długo wyczekiwany dzień. Dreszczyk emocji i nadzieja w oczach dzieci… że znalazły się na liście grzecznych i zostaną obdarowane. 6 grudnia już od  rana  w  naszej szkole  panował  świąteczny  nastrój. Elfy, renifery, czerwone czapki Mikołaja i ‘obciachowe’ świąteczne sweterki górowały w scenerii szkolnych korytarzy. A to wszystko dla ‘Niego’. Dzieci nie zawiodły się i tym razem.  Już od pierwszej  godziny  lekcyjnej   na  korytarzach   szkolnych  słychać   było  radosne dzwoneczki   i  charakterystyczne: „ho,  ho, ho”. 

To  Mikołaj  wraz  ze  swoją  świtą:  diabłem, aniołami i elfami   odwiedzał  dzieci w   klasach  i  wręczał   słodkie  upominki.  Grzeczni nauczyciele  również  zostali  obdarowani. Nie zabrakło żartów, dobrej zabawy i testowania, czy oby na pewno wszystkie dzieci były pilne w nauce.

Bawiliśmy się wyśmienicie, a Mikołaj pozostawił piękne uśmiechy na twarzach obdarowanych i nadzieję, że za rok znowu do nas przybędzie.

 

>>Galeria zdjęć<<

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a