LODOWISKO!

W dniu  08.03.19 r. – piątek

– odwołana druga ślizgawka ogólnodostępna z godziny 18:30

W dniu 09.03.19 r. – sobota

-  na godzinę 13:00 zapraszamy na mecz hokeja, którego organizatorem jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji  IPA  Region Nowy Targ

- informujemy, że przesunięta zostanie trzecia ślizgawka na godzinę 19:30

Jesteś tutaj: Szkoła / SZKOLNE KINO WIECZOROWĄ PORĄ

SZKOLNE KINO WIECZOROWĄ PORĄ

Listopad był miesiącem bardzo aktywnym pod względem atrakcyjnych wydarzeń w szkole. Ciągle coś się działo i jak to mawiają nasi uczniowie – „nie wiało nudą”. W dniach: 19, 23 i 30 listopada Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami przygotował dla uczniów wszystkich grup wiekowych ‘KINO WIECZOROWĄ PORĄ’.

19 listopada swoje kino mięli nasi najmłodsi milusińscy z klas 0 – III, którzy oglądali film pt. „Mój Przyjaciel Pies”. Dodatkowo, aby seans dodawał prawdziwie kinowych doznań – uczniowie mogli przynieść ze sobą popcorn i inne smakołyki do chrupania. Mogli też zabrać ulubioną poduszkę i kocyk.

23 listopada na „JUMANJI – PRZYGODA W DŻUNGLI” zawitali uczniowie klas IV-VI. Uśmiechnięci, zrelaksowani, w towarzystwie znajomych ze szkoły z zapartym tchem obserwowali perypetie Czterech przyjaciół, którzy odkryli starą grę, która przenosi ich w świat dżungli. Aby powrócić do rzeczywistości, musieli stawić czoło niebezpiecznym przygodom. Nie brakowało dreszczyku emocji i dobrych efeków wizualno-dźwiękowych.

W dniu 30 listopada w godzinach od 18 do 20 starsi uczniowie naszej pod opieką ks. Marcina i p. Moniki Czapli uczestniczyli w wieczorze filmowym.

Film pt. „Próba ogniowa” przedstawia historię młodego małżeństwa. Ona, pracownica szpitala spędzająca długie godziny w pracy i on, strażak ciągle w biegu, niosący pomoc ludziom uwięzionym w płonących domach bądź w samochodach w czasie wypadku. W pewnym momencie małżonkowie oddalają się od siebie, nie dbają o rodzinę, którą tworzą, nie pielęgnują miłości, która ich połączyła. Film niezwykle wzruszający, pokazuje wprawdzie dorosłe życie, ale jest też ważnym przesłaniem dla każdego młodego człowieka, który wkracza w dorosłe życie. Zwraca uwagę na ważny problem, jakim jest ciągłe zabieganie, zapominanie o drugim człowieku, nie okazywanie uczuć i zapatrzeniem tylko w swoje potrzeby. Dzieląc z kim życie w dorosłości musimy pamiętać, że uczucie, którym obdarzyliśmy drugą osobę musimy pielęgnować. Musimy dzielić z drugą osobą nie tylko radości, ale i także problemy.

>>Galeria zdjęć<<