Jesteś tutaj: Szkoła / ANGIELSKA HERBATKA U BABCI I DZIADKA

ANGIELSKA HERBATKA U BABCI I DZIADKA

Oddział zerowy naszej szkoły zaprosił swoich najbliższych na wspólne świętowanie Dnia Babci i Dziadka. Rodzice, rodzeństwo oraz główni goście, czyli dziadkowie, mieli szansę poznać rozliczne talenty przedszkolaków. Wpierw dzieci zaprezentowały Taniec Śnieżynek do piosenki „Rockin’ around the Christmas tree”, następnie odbyło się przedstawienie pacynkowe „An amazing journey” w języku angielskim. Przedstawienie okraszone było piosenkami i układami tanecznymi; pomimo tremy mali aktorzy wystąpili znakomicie, a ich występ nagrodzony został gromkimi brawami. Po złożeniu życzeń dla babć i dziadków i odśpiewaniu piosenki Sto lat, dzieci wręczyły pamiątkowe prezenty i zasiadły do poczęstunku przygotowanego przez rodziców.