Jesteś tutaj: Szkoła / Sprawozdanie z Dnia Babci i Dziadka zorganizowanego prze klasy I

Sprawozdanie z Dnia Babci i Dziadka zorganizowanego prze klasy I

W czwartek 7 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej w Czarnym Dunajcu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, którą przygotowali uczniowie klas pierwszych pod opieką wychowawczyń G. Obrochty i M. Zielińskiej. Dzieci zaprezentowały przedstawienia pod tytułem „ 12 miesięcy”/ kl. 1a / i „Bałwankowo” / kl. 1b. /.Następnie uczniowie wspólnie zaśpiewali piosenkę pt. „Kiedy babcia była mała”, recytowali wiersze i złożyli życzenia swoim ukochanym babciom i dziadkom. Na koniec uroczystości odśpiewano zebranym gościom „ Sto lat”. Wszystkich miłych gości zaproszono na poczęstunek przygotowany przez rodziców, w trakcie którego wnukowie wręczyli swoim dziadkom własnoręcznie wykonane upominki /serduszka z masy solnej/.