Jesteś tutaj: Szkoła / Wyjazd na sanki do Rokicin Podhalańskich

Wyjazd na sanki do Rokicin Podhalańskich

We wtorek 19 lutego 2019 roku uczniowie klas pierwszych spędzili dzień na górce saneczkowej w Rokicinach. Zajęcia te odbyły się w ramach projektu „ Tydzień promocji zdrowia” zawartego w Programie Profilaktyczno-Wychowawczym szkoły. W godzinach od 8.00-12.00 dzieci pod opieką wychowawców i rodziców miło spędziły czas na zabawach na górce, z której zjeżdżały na sankach i brały udział w zawodach. Przed rozpoczęciem zabaw na śniegu uczniowie zostali zapoznani z zasadami bezpieczeństwa na stoku. Podczas przerw na posiłek zażywaliśmy kąpieli słonecznej, pogoda w tym dniu była fantastyczna. Niestety ze względu na brak odpowiedniego śniegu nie mogliśmy ulepić bałwana. Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do domu.