LODOWISKO!

W dniu  08.03.19 r. – piątek

– odwołana druga ślizgawka ogólnodostępna z godziny 18:30

W dniu 09.03.19 r. – sobota

-  na godzinę 13:00 zapraszamy na mecz hokeja, którego organizatorem jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji  IPA  Region Nowy Targ

- informujemy, że przesunięta zostanie trzecia ślizgawka na godzinę 19:30

Jesteś tutaj: Szkoła / Wyjazd na sanki do Rokicin Podhalańskich

Wyjazd na sanki do Rokicin Podhalańskich

We wtorek 19 lutego 2019 roku uczniowie klas pierwszych spędzili dzień na górce saneczkowej w Rokicinach. Zajęcia te odbyły się w ramach projektu „ Tydzień promocji zdrowia” zawartego w Programie Profilaktyczno-Wychowawczym szkoły. W godzinach od 8.00-12.00 dzieci pod opieką wychowawców i rodziców miło spędziły czas na zabawach na górce, z której zjeżdżały na sankach i brały udział w zawodach. Przed rozpoczęciem zabaw na śniegu uczniowie zostali zapoznani z zasadami bezpieczeństwa na stoku. Podczas przerw na posiłek zażywaliśmy kąpieli słonecznej, pogoda w tym dniu była fantastyczna. Niestety ze względu na brak odpowiedniego śniegu nie mogliśmy ulepić bałwana. Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do domu.