Jesteś tutaj: Szkoła / Święto Zakochanych w naszej szkole

Święto Zakochanych w naszej szkole

Walentynki to święto, które już od lat rozgrzewa nasze serca w środku zimy. To czas wyrażania miłości i przyjaźni tym, którzy budzą w nas ciepłe uczucia i dobre myśli. To też ciekawy sposób na wzmocnienie przyjaźni. Dla młodych to szczególny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował „ Pocztę Walentynkową". Do specjalnie przygotowanych i oznaczonych skrzynek można było wrzucać kartki walentynkowe i napisać kilka miłych i ciepłych słów kochanej osobie. Szczególnym powodzeniem cieszyły się kartki, które przygotowaliście własnoręcznie. Listy od tajemniczych wielbicieli zostały dostarczone do swych adresatów przez trzy urocze i przesympatyczne listonoszki i ich pomocnika ‘Amora’– zespół miał naprawdę sporo pracy, bowiem wysłaliście w tym roku sporo serdecznych słów. Cały dzień przebiegł w miłej atmosferze.

Wszystkiego dobrego nie tylko w Dniu Świętego Walentego !!!