LODOWISKO!

W dniu  08.03.19 r. – piątek

– odwołana druga ślizgawka ogólnodostępna z godziny 18:30

W dniu 09.03.19 r. – sobota

-  na godzinę 13:00 zapraszamy na mecz hokeja, którego organizatorem jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji  IPA  Region Nowy Targ

- informujemy, że przesunięta zostanie trzecia ślizgawka na godzinę 19:30

Jesteś tutaj: Szkoła / Święto Zakochanych w naszej szkole

Święto Zakochanych w naszej szkole

Walentynki to święto, które już od lat rozgrzewa nasze serca w środku zimy. To czas wyrażania miłości i przyjaźni tym, którzy budzą w nas ciepłe uczucia i dobre myśli. To też ciekawy sposób na wzmocnienie przyjaźni. Dla młodych to szczególny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował „ Pocztę Walentynkową". Do specjalnie przygotowanych i oznaczonych skrzynek można było wrzucać kartki walentynkowe i napisać kilka miłych i ciepłych słów kochanej osobie. Szczególnym powodzeniem cieszyły się kartki, które przygotowaliście własnoręcznie. Listy od tajemniczych wielbicieli zostały dostarczone do swych adresatów przez trzy urocze i przesympatyczne listonoszki i ich pomocnika ‘Amora’– zespół miał naprawdę sporo pracy, bowiem wysłaliście w tym roku sporo serdecznych słów. Cały dzień przebiegł w miłej atmosferze.

Wszystkiego dobrego nie tylko w Dniu Świętego Walentego !!!