LODOWISKO!

W dniu  08.03.19 r. – piątek

– odwołana druga ślizgawka ogólnodostępna z godziny 18:30

W dniu 09.03.19 r. – sobota

-  na godzinę 13:00 zapraszamy na mecz hokeja, którego organizatorem jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji  IPA  Region Nowy Targ

- informujemy, że przesunięta zostanie trzecia ślizgawka na godzinę 19:30

Jesteś tutaj: Szkoła / DYSKOTEKA KARNAWAŁOWO-WALENTYNKOWA

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWO-WALENTYNKOWA

Dnia 19 lutego w naszej szkole odbyła się z niecierpliwością przez uczniów wyczekiwana dyskoteka karnawałowo-walentynkowa. Na imprezie bawiły się klasy IV-VIII. Samorząd Uczniowski zadbał o to, by nie było czasu na nudę. Zaprosiliśmy uwielbianych wśród naszej szkolnej młodzieży i zaprzyjaźnionych z naszą szkołą DJ-ów: DJ-a Rafaela Moora i DJ-a Matheew. A żeby nie „wiało” nudą uatrakcyjniliśmy ten czas konkursami: „KARAOKE” i konkursem tańca towarzyskiego. Konkurs KARAOKE pokazał, że wielu naszych uczniów ma wspaniały dystans do siebie. Potrafią świetnie bawić się, a nawet porywać publiczność do śpiewu i gromkich braw. Dużym i „pozytywnym” zaskoczeniem okazała się nasza szkolna raperka z klasy Va – Zosia, która sama napisała słowa zaprezentowanego rapu pt. „Prestiżowe Muchy”. Mieliśmy kilka perfekcyjnie przygotowanych wokalistek, ale i odważnych wokalistów, którzy do udziału w konkursie zgłosili się w trakcie jego trwania. Swoją rozbrajającą interpretacją znanych hitów zapewnili nam oni ubaw do łez. Jury – w składzie: pani Barbara Zastawnik, pani Małgorzata Stopka-Studencka i Ania Skupień z klasy III b GM, miało nie lada „orzech do zgryzienia” decydując o wygranych tego konkursu.

Drugim konkursem – był taniec w parach. Aby go utrudnić (ale i uatrakcyjnić) chłopcy i dziewczyny losowali połówki serc o różnym wykończeniu krawędzi. Następnie musieli odnaleźć pasującą połówkę i w stworzonym duecie pokazać kreatywność w tańcu – zarówno przy muzyce wolnej jak i bardziej rock-n-rollowej. Wybrane jury, w składzie: pani Gabrysia Bałek i zarząd SU oceniały kreatywne wygibasy naszych uroczych par na parkiecie. Taneczne występy zostały przyjęte głośnym aplauzem. Mamy nadzieję, że ten konkurs zainspirował wielu, do rozwijania tanecznych talentów, bo takie dało się dostrzec.

Żeby było słodko i „walentynkowo” – uczniowie przygotowali pyszne desery, słodkie babeczki, ciasta i aromatyczne, ciepłe gofry do naszej Szkolnej Kawiarenki. Z tego miejsca SU chce podziękować Wam drodzy uczniowie i waszym rodzicom za tak duże zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tych wspaniałości. Radzie Rodziców pragniemy podziękować za ufundowanie napojów dla wszystkich uczniów klas IV-VIII.

Genialna atmosfera panująca na dyskotece na długo zapadnie nam w pamięci. Ogromne podziękowania należą się Samorządowi Uczniowskiemu, pani Agnieszce Paniak, która swoimi pomysłami zainspirowała nas i pomogła „ogarnąć” cały rozgardiasz, a także nauczycielom, którzy zaangażowali się we wszystkie nasze przedsięwzięcia i pilnowali, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Na koniec pragniemy podziękować Dyrekcji za przychylność i udostępnienie sal i sprzętów do zrealizowania wszystkich naszych pomysłów.

Opiekun SU: mgr Katarzyna Piotrowska