LODOWISKO!

W dniu  08.03.19 r. – piątek

– odwołana druga ślizgawka ogólnodostępna z godziny 18:30

W dniu 09.03.19 r. – sobota

-  na godzinę 13:00 zapraszamy na mecz hokeja, którego organizatorem jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji  IPA  Region Nowy Targ

- informujemy, że przesunięta zostanie trzecia ślizgawka na godzinę 19:30

Jesteś tutaj: Szkoła / Wyślij pączka do Afryki 2019

Wyślij pączka do Afryki 2019

„Rachunek jest prosty:

pączki  = posiłki dla osieroconych dzieci
pączki  = czysta, zdrowa woda z 3 nowych studni
pączki = edukacja dla dzieci z buszu
pączki = operacje dla niepełnosprawnych
pączki = nowe kaplice w 3 wioskach w buszu
pączki = nowe boisko, plac zabaw, zajęcia dla dzieciaków i wiele innych.”

W dniach 27 i 28 lutego 2019 roku nasza szkoła, już po raz kolejny, brała udział w akcji charytatywnej: „Wyślij pączka do Afryki”. Akcja ta wspiera dzieła miłosierdzia prowadzone przez ojców kapucynów w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie.

W tym roku pozyskane datki zostaną przeznaczone m.in. na budowę 3 nowych studni, dożywienie głodnych dzieci oraz ich edukację. Opiekę nad przeprowadzeniem akcji w naszej szkole objęły p. Barbara Zastawnik i Agnieszka Paniak.

Uczniowie, ale także ich rodzice, bardzo mocno zaangażowali się w tę akcję. Dzieci przyniosły pączki, ciasta i inne domowe wypieki, które następnie sprzedawane były na stołówce szkolnej. Ponadto wolontariusze przeprowadzili zbiórkę datków w salach lekcyjnych.  Udało się zebrać:

2030, 30 zł

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy  włączyli się do akcji, poświęcając swój czas oraz okazując empatię i wiarę, że wspólny wysiłek i zaangażowanie może zaowocować udzieleniem skutecznej pomocy potrzebującym!