Jesteś tutaj: Szkoła / Kreatywni na 101

Kreatywni na 101

Uczniowie naszej świetlicy w dniach 25 – 29 marca br. wzięli udział w konkursie pt. „Kreatywni na 101” zorganizowanym przez Disney Polska oraz Stowarzyszenie Nauczycieli Edukacji Początkowej.

Cele akcji to pobudzenie kreatywności i wyobraźni dzieci, rozwijanie umiejętności manualnych oraz zdolności pracy w grupie uczniów klas 0 – 3 uczestniczących w zajęciach świetlicowych.

Uczniowie wykonali i ozdobili tekturową makietę domu, wykonali 101 dalmatyńczyków z plasteliny oraz makietę ogrodzenia i otoczenia domu.

Materiały potrzebne do realizacji otrzymaliśmy bezpłatnie od organizatorów.
W wykonanie makiety zaangażowanych było 36 uczniów. Zdjęcia dokumentujące pracę wysłano do organizatorów akcji. Gotowa praca została także zgłoszona do konkursu plastycznego „Kreatywni na 101”, w którym nagrodami są atrakcyjne zestawy materiałów plastycznych i szkolnych przeznaczonych dla świetlicy.

Tekst: M. Zawadzka