Jesteś tutaj: Szkoła / Konkurs plastyczno - językowy dla uczniów klas I – IV z terenu gminy Czarny Dunajec pod tytułem „MEET MY FRIENDS AND FAMILY IN THE USA”

Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu wraz z Samorządem Uczniowskim pod honorowym patronatem Wójta Gminy Czarny Dunajec Pana Marcina Ratułowskiego

Konkurs polega na wykonaniu przez ucznia pracy plastycznej zawierającej krótki opis w języku angielskim.

Podpisane prace (imię, nazwisko, klasa, nazwa szkoły) w formacie A3, wykonane w dowolnej technice, należy przekazać do sekretariatu w Szkole Podstawowej w Czarnym Dunajcu w terminie do 31 maja 2019 r.  (piątek).

Kryteria oceny prac obejmują samodzielność wykonania, poprawność językową, estetykę wykonania, kreatywność, różnorodność przedstawionych materiałów, oryginalność oraz stopień trudności oraz ilość zawartych informacji.

Rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 5 czerwca 2019 r. (środa)  w auli Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu.

Serdecznie zapraszamy do udziału