Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września (poniedziałek) godz. 900

Msza św. w kościele, następnie przejście do szkoły (hala sportowa), później krótkie spotkania w klasach.

Uczniowie z Wróblówki zostaną dowiezieni bezpośrednio pod kościół (na pierwszym przystanku – za Chracą - gimbus będzie o 845)

Jesteś tutaj: Szkoła / >Archiwum / Archiwum 2018/2019 / Statuetka GRAND PRIX w rękach Rududu

Statuetka GRAND PRIX w rękach Rududu

W dniu 4 kwietnia 2019 roku grupa teatralna „Rududu” po raz kolejny  wzięła udział w Gminnych Prezentacjach Form Teatralnych Zespołów Szkolnych i Pozaszkolnych „Bajkluś ”.

Uczniowie pod opieką pań: Barbary Zastawnik i Agnieszki Paniak przedstawili inscenizację teatralną bajek z lektury „Bajki robotów” Stanisława Lema. Młodzi aktorzy brawurowo wcielili się w role. Starali się dokładnie odegrać postaci, nie tylko poprzez odpowiedni dobór kostiumów, ruch sceniczny, lecz przede wszystkim intonacją głosu. Na uwagę zasługuje przygotowana do spektaklu piękna dekoracja która „przeniosła” widzów w Komos.

Trud i starania młodych aktorów zostały nagrodzone przez jurorów STATUETKĄ GRAND PRIX.

Ponadto za grę aktorską wyróżnienia otrzymały:

Karolina Grela za rolę Trula,

Aleksandra Grela za rolę Klapaucjusza

Kolejne występy grupy teatralnej odbędą się w Nowym Targu oraz w Krakowie.