Jesteś tutaj: Szkoła / RUSZA AKCJA - „PODZIEL SIĘ JEDZENIEM, KTÓRE DLA INNYCH JEST TYLKO MARZENIEM”

RUSZA AKCJA - „PODZIEL SIĘ JEDZENIEM, KTÓRE DLA INNYCH JEST TYLKO MARZENIEM”

W ramach akcji „Podziel się jedzeniem, które dla innych jest tylko marzeniem, w dniach od 27 – 31 maja 2019 roku Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę jedzenia dla dzieci z Domu Dziecka im. Bł. Karoliny Kózkówny w Spytkowicach.

Wybór tej placówki nie był przypadkowy. Od kilku lat mieszka w niej trójka dzieci niegdyś uczęszczających do naszej szkoły. Gorąco zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w zbiórce. Dzięki Waszej pomocy, jesteśmy w stanie podarować uśmiech samotnym dzieciom pochodzącym z naszych okolic.

Najbardziej pożądane są produkty z długim terminem przydatności, jak np. mąka, makaron, kasza, cukier, olej, konserwy, herbata, kakao, przetwory owocowe i warzywne oraz coś, co najbardziej ucieszy dzieci – czyli słodycze.

Każdy produkt podarowany w trakcie zbiórki ma znaczenie. Jak zawsze – gorąco liczymy na Wasze wsparcie, gdyż dzieląc się tym co mamy – pomnażamy dobro.

Produkty prosimy przynosić do p. Katarzyny Piotrowskiej lub zostawiać w auli szkolnej.

Wasza pomoc zostanie nagrodzona pozytywnym komentarzem wsparcia naszej akcji, dlatego prosimy o włożenie kartki z imieniem, nazwiskiem i klasą do reklamówki / pudełka, w których zostaną przyniesione produkty.

Samorząd Uczniowski  SP Czarny Dunajec