Jesteś tutaj: Szkoła / KOLEJNY SUKCES RUDUDU

KOLEJNY SUKCES RUDUDU

W dniu 21 maja 2019 roku grupa teatralna „Rududu” udała się do Młodzieżowego Domu Kultury im. Andrzeja Bursy w Krakowie, by wziąć udział w Małopolskim Spotkaniu Teatrzyków Dziecięcych. Celem tego konkursu jest upowszechnianie twórczych poszukiwań w pracy z dziecięcymi, amatorskimi zespołami teatralnymi oraz promowanie wyróżniających się grup i nauczycieli. Po sukcesie, który młodzi aktorzy odnieśli w Czarnym Dunajcu chcieli po raz kolejny zaprezentować przygotowaną przez siebie inscenizację „Bajek Robotów” Stanisława Lema, tym razem szerszej publiczności. Rywalizowali z licznymi zespołami, które przybyły na konkurs z całej małopolski. Uczniowie czuli się na scenie, jak przysłowiowe ryby w wodzie. Fenomenalnie wcielili się w grane przez siebie role. Ich zaangażowanie oraztrud włożony w przygotowanie został doceniony przez jury, w którego skład wchodziła aktorka p. Anna Kukawska. Rududu dostało NOMINACJĘ. Ostateczne wyniki, tego konkursu zostaną niebawem podane przez organizatorów.