Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września (poniedziałek) godz. 900

Msza św. w kościele, następnie przejście do szkoły (hala sportowa), później krótkie spotkania w klasach.

Uczniowie z Wróblówki zostaną dowiezieni bezpośrednio pod kościół (na pierwszym przystanku – za Chracą - gimbus będzie o 845)

Jesteś tutaj: Szkoła / >Archiwum / Archiwum 2018/2019 / GÓRALSKI PO ANGIELSKU

GÓRALSKI PO ANGIELSKU

Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno – językowy dotyczący naszego regionu. Uczniowie z naszej gminy wykonali prace plastyczne i multimedialne prezentujące związek Podhalan z USA. Organizatorki pragną podziękować Panu Marcinowi Ratułowskiemu Wójtowi Gminy Czarny Dunajec za objęcie patronatem konkursu, Związkowi Podhalan w Ameryce Północnej za przekazane materiały, Samorządowi Uczniowskiemu naszej szkoły za okazaną pomoc. Nadesłane prace odznaczały się wysokim poziomem języka oraz pięknym i starannym wykonaniem. Dziękujemy za udział nauczycielom i uczniom, życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii

>>GALERIA ZDJĘĆ<<